Top
 

Ticari Çin Vizesi (M) | 2021

Sayfa İçeriği

Ticari Çin Vizesi (M); Çin Halk Cumhuriyetine yapılacak olan iş ve ticari seyahatler için başvurulması gerekli olan vize türüdür. Firmalarla yapılacak olan iş görüşmeleri; fuar , sanayi bölgesi ziyaretleri, ticari spor yarışmaları gibi ziyaretler ticari ziyaret kapsamında değerlendirilir.

Son Güncelleme: 29 Ağustos 2021

Covid-19 Pandemi Döneminde Son Güncellemelere Göre Ticari Çin Vize Başvuru Şartları

Pandemi Süresince Ticari Çin Vize Başvuruları iki duruma bağlı olarak yapılabilmektedir.

 1. Resmi Davet Mektubu Olanlar
 2. Resmi Davet Mektubu Olmayıp 2 Doz Sinovac Aşısı olanlar ( Daha önce en az 3 defa Çin Vizesi almış olma şartı bulunmaktadır.)

1. Resmi Davet Mektubu Olanlar 

Çin Vizesine başvuru yapacak olan Resmi Davet Mektubu sahibi kişiler Ticari Vize ( M )’ ye başvuru yapabilmektedirler. Bu şekilde Çin Vizesine başvuru yapacak kişiler için başvuru evrakları şu şekilde olmalıdır ;

 • Başvuru Formu ( https://ligarbatravel.com/cin-vizesi-basvuru-formu-doldur/ bu linte bulunan formu doldurup GÖNDER butonuna tıklamanız yeterli olacaktır )
 • Resmi Davet Mektubu (Çin resmi makamlarından alınmış olan, barkodlu, belediye davetiyesi mail veya fotokopisi. Barkodlu davetiye tek sayfa ve iki sayfa olmak üzere iki şekilde gelmektedir. Eğer tek sayfa gelmişse bu davetiye başvuru için yeterlidir. Fakat eğer iki sayfa formatında gelen davetiye ise aynı zamanda firma da davetiye göndermelidir. Talep edilen davet mektubunun çincesi : 授权单位邀请函)
 • Pasaport ( Başvuru tarihi itibari ile geçerlilik süresi 6 aydan fazla olan, ve en az iki boş vize sayfası bulunan yeni tip çipli bordo pasaportun aslı. )
 • 2 Adet Fotoğraf ( Arka fonu beyaz, ön cepheden çekilmiş, kulaklar görünür, beyaz kıyafet ve gözlük olmayan, mat kağıda basılmış fotoğraf. Fotoğraf ölçüleri ve özellikleri için tıklayınız. )
 • Nüfus Cüzdan Fotokopisi (Nüfus cüzdan kopyası renkli veya siyah beyaz olabilir, fakat kimlik üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler net okunur şekilde olmalıdır)
 • Şirket Antetli Kağıda Dilekçe (Şirket antetli kağıdına yazılmış, kaşe ve ıslak imzalı vize dilekçesinin aslı)

2. Resmi Davet Mektubu Olmayıp 2 Doz Sinovac Aşısı Olanlar

Çin Vizesine başvuru yapmak isteyip Resmi Davet Mektubu temin edemeyen kişiler 2 Doz SINOVAC Aşısı olup daha önce en az 3 defa Çin Halk Cumhuriyetine giriş yapanlar Firma Davet Mektubu ile başvuru yapabilirler. Bu şekilde Çin Vizesine başvuru yapacak kişiler için başvuru evrakları şu şekilde olmalıdır ;

Pasaport ( Başvuru tarihi itibari ile geçerlilik süresi 6 aydan fazla olan, ve en az iki boş vize sayfası bulunan yeni tip çipli bordo pasaportun aslı.)
Fotoğraf ( 2 Adet ) ( Arka fonu beyaz, ön cepheden çekilmiş, kulaklar görünür, beyaz kıyafet ve gözlük olmayan, mat kağıda basılmış fotoğraf. Fotoğraf ölçüleri ve özellikleri için tıklayınız.)
Dilekçe (Islak İmzalı) ( Şirket antetli kağıdına yazılmış, kaşe ve ıslak imzalı vize dilekçesinin aslı. Örnek dilekçeyi aşağıdaki dökümanlar kısmından indiriniz. )
Faaliyet Belgesi (Asıl) ( Firmanızın bağlı bulunduğu ticaret, sanayi, esnaf odası vb. den son 6 ay içerisinde alınmış olan Faaliyet Belgesinin Aslı.)
Vergi Levhası ( Fotokopi) ( 2018 Yılı onaylı, şirketin vergi levhasının fotokopisi.)
Nüfus Cüzdanı ( Fotokopi) (Başvuran kişiye ait, renkli veya fotoğrafın ve üzerindeki bilgilerin net göründüğü nüfus cüzdanı fotokopisi.)
Davet Mektubu ( Fotokopi) (Çin’deki firmadan alınmış olan davet mektubu. Davetiyede davet edilen kişilerin isimleri, pasaport numaraları, seyahatleri ile ilgili detayları bulunmalıdır. Davet mektubunu gönderen firmanın yetkilisinin kimlik kopyası ve İş Yeri Lisans belgesi de sunulmalıdır. Kimlik kopya ve İş Yeri Lisans belge örnekleri aşağıdadır.)
4A veya 4B Hizmet Dökümü (Kişiye ait 4A veya 4B Hizmet dökümünün e-devletten alınmış barkodlu hali.)
Adli Sicil Kaydı (Kişiye ait adli sicil kaydının e devletten alınmış barkodlu hali. Adli sicil kaydında arşiv kaydı da mutlaka belirtilmelidir.)
Nüfus Kayıt Örneği ( E-devletten alınmış barkodlu tam vukuatlı nüfus kayıt örneği.)
Aşı Kartı (E-Nabız sistemi veya HES uygulaması üzerinden alınmış 2 Doz aşınında detaylarını gösteren Aşı Kartı)

COVID-19 Sürecinde Vize Başvuru ve Seyahatlerde Dikkat edilmesi gereken kurallar

Pandemi sürecinden dolayı Başvuru Merkezi haftada bir gün ( Cuma ) çalışmaktadır. Çin Vizesi başvurunuz ardından konsolosluk kontrolüne bağlı olarak 5 iş günü içinde neticelenecektir.

Uçuşlar ile ilgili Çin Halk Cumhuriyetinin kararı gereği, Çin’e direkt uçuş olan bir ülkeden aktarma uçuşla yolcu kabul edilmemektedir. Türkiye’den Çin’e her Salı direkt olarak Guangzhou uçuşu gerçekleşmektedir. Bundan dolayı Türk Hava Yollarının uçuşlarıo gerçekleştirdiği dönemde herhangi bir ülke üzerinden aktarma yaparak Çin’e uçuş gerçekleştirilemez.

Çin’e seyahat gerçekleştirilebilmesi için Çin Başkonsolosluğu veya Büyükelçiliğinden aşağıdaki link üzerinden başvurarak “Yeşil Kod” alınması gerekmektedir. 

https://hrhk.cs.mfa.gov.cn/H5/

Yeşil kod alınabilmesi için uçuştan önceki 48 saat içerisinde PCR ve Antikor testleri yapılmış olması ve test sonuçlarının negatif olması gerekmektedir. Eğer Antikor testi (IGG) pozitif ise aşı belgesinin de uygulamaya yüklenmesi gerekmektedir. Ayrıca uçuşların olduğu salı günleri 11:00 – 14:30 saatleri arasında Türk Hava Yollarının talep ettiği PCR testi havaalanında TRG Sağlık Hizmetleri tarafından yapılmalı ve sonucu negatif çıkmalıdır. Aksi takdirde uçuşa kabul edilmemektedir. 

Başvuru süreçlerinde karşılaşılabilecek muhtemel zorluklarda vize departmanımızdan destek alabilirsiniz.

Aşağıda verilmiş olan vize başvuru evrakları pandemi öncesine göre olup, lütfen yukarıda verilmiş olan belgeleri baz alınız

Ticari Çin Vizesi başvurularında, son yapılan değişikliklerle beraber aşağıdaki durumlar söz konusudur.

 1. Resmi Davet Mektubu Olanlar: Resmi davet mektubu ve şirket evrakları ile başvuru yapılır. Vize sonuçlanma süresi 5 iş günüdür.
 2. Resmi Davet Mektubu Olmayıp Büyük elçilik / Konsolosluk Firma Listesinde bulunanlar: Çin’den sağlanacak firma davet mektubu ve aşağıda listede belirtilen evraklar ile başvuru yapılır. Vize sonuçlanma süresi 5 iş günüdür. Büyük Elçilik firma listesi aşağıdadır. Bu listede firma adınız yoksa ve Türkiye çapında büyük bir şirket olduğunuzu düşünüyorsanız 0312 447 50 07 numaralı faksa veya [email protected] email adresine şirket bilgilerini, imza sirkülerini kaşeli bir dilekçe ile gönderip eklenmesini talep edebilirsiniz.
 3. Firma Davet Mektubu Olanlar ( Daha Önce Çin’e Gitmemiş veya 3 defadan az gitmiş olanlar): Çin’den firma davetiyesi ve aşağıdaki evraklar ile başvuru yapılır. Vize fişi TBD – Tarih Belli Değil – olarak kesilir, gerekli incelemeler sonunda uygun görülmesi durumunda vize verilir. Süreç 1 ay ile 6 ay arasında değişebilir. Bu süre içerisinde pasaport konsoloslukta kalır.
 4. Firma Davet Mektubu Olanlar ( Toplamda 3 ve üzeri Çin’e giriş yapmış vize almış kişiler için): Çin’deki firmadan davet mektubu ve aşağıda belirtilen evraklar ile başvuru yapılır. Vize sonuçlanma süresi 5 iş günüdür.

1- Resmi Davet Mektubu Olanlar için Ticari Çin Vizesi Başvuru Belgeleri

Pasaport
Başvuru tarihi itibari ile geçerlilik süresi 6 aydan fazla olan, ve en az iki boş vize sayfası bulunan yeni tip çipli bordo pasaportun aslı.
Fotoğraf ( 2 Adet )
Arka fonu beyaz, ön cepheden çekilmiş, kulaklar görünür, beyaz kıyafet ve gözlük olmayan, mat kağıda basılmış fotoğraf. Fotoğraf ölçüleri ve özellikleri için aşağıdaki örnek fotoğrafı inceleyiniz.
Nüfus Cüzdanı ( Fotokopi)
Başvuran kişiye ait, renkli veya fotoğrafın ve üzerindeki bilgilerin net göründüğü nüfus cüzdanı fotokopisi.
Davet Mektubu ( Fotokopi)
Çin resmi makamlarından alınmış olan, bar kodlu, belediye davetiyesi mail veya fotokopisi. Barkodlu davetiye tek sayfa ve iki sayfa olmak üzere iki şekilde gelmektedir. Eğer tek sayfa gelmişse bu davetiye başvuru için yeterlidir. Fakat eğer iki sayfa formatında gelen davetiye ise aynı zamanda firma da davetiye göndermelidir. Talep edilen davet mektubunun çincesi : 授权单位邀请函。
Davetiye ( Çinli Firmadan- Kopya)
Belediye davetiyesi eğer 2 sayfa formatında geldiyse, Resmi davet mektubunun yanı sıra davet eden Çinli firmanın antetli kağıdına yazılmış davet mektubu kopyası.

2-Resmi Davet Mektubu Olmayıp Büyük elçilik / Konsolosluk Firma Listesinde bulunanlar için Ticari Çin Vizesi Başvuru Belgeleri

Pasaport
Başvuru tarihi itibari ile geçerlilik süresi 6 aydan fazla olan, ve en az iki boş vize sayfası bulunan yeni tip çipli bordo pasaportun aslı.
Fotoğraf ( 2 Adet )
Arka fonu beyaz, ön cepheden çekilmiş, kulaklar görünür, beyaz kıyafet ve gözlük olmayan, mat kağıda basılmış fotoğraf. Fotoğraf ölçüleri ve özellikleri için aşağıdaki örnek fotoğrafı inceleyiniz.
Dilekçe ( Asıl - Islak İmzalı)
Şirket antetli kağıdına yazılmış, kaşe ve ıslak imzalı vize dilekçesinin aslı. Örnek dilekçeyi aşağıdaki dökümanlar kısmından indiriniz.
Faaliyet Belgesi (Asıl)
Firmanızın bağlı bulunduğu ticaret, sanayi, esnaf odası vb. den son 6 ay içerisinde alınmış olan Faaliyet Belgesinin Aslı.
Vergi Levhası ( Fotokopi)
2018 Yılı onaylı, şirketin vergi levhasının fotokopisi.
Nüfus Cüzdanı ( Fotokopi)
Başvuran kişiye ait, renkli veya fotoğrafın ve üzerindeki bilgilerin net göründüğü nüfus cüzdanı fotokopisi.
Davet Mektubu ( Fotokopi)
Çin'deki firmadan alınmış olan davet mektubu. Davetiyede davet edilen kişilerin isimleri, pasaport numaraları, seyahatleri ile ilgili detayları bulunmalıdır. Davet mektubunu gönderen firmanın yetkilisinin kimlik kopyası ve İş Yeri Lisans belgesi de sunulmalıdır. Kimlik kopya ve İş Yeri Lisans belge örnekleri aşağıdadır.
4A veya 4B Hizmet Dökümü
Kişiye ait 4A veya 4B Hizmet dökümünün e-devletten alınmış barkodlu hali
Adli Sicil Kaydı
Kişiye ait adli sicil kaydının e devletten alınmış barkodlu hali. Adli sicil kaydında arşiv kaydı da mutlaka belirtilmelidir.
Nüfus Kayıt Örneği
E-devletten alınmış barkodlu tam vukuatlı nüfus kayıt örneği
Davet Eden Çinli Firma Sözleşmesi veya Ticaret Belgesi
Çin'den davet eden firma ile şirketiniz arasında bulunan sözleşme kopyası ya da kendileri ile yapmış olduğunuz ticareti gösteren ve minimum 10.000 USD tutarındaki fatura kopyası

3-Firma Davet Mektubu Olanlar

( Daha Önce Çin’e Gitmemiş veya 3 defadan az gitmiş olanlar) için Ticari Çin Vizesi Başvuru Belgeleri

Pasaport
Başvuru tarihi itibari ile geçerlilik süresi 6 aydan fazla olan, ve en az iki boş vize sayfası bulunan yeni tip çipli bordo pasaportun aslı.
Fotoğraf ( 2 Adet )
Arka fonu beyaz, ön cepheden çekilmiş, kulaklar görünür, beyaz kıyafet ve gözlük olmayan, mat kağıda basılmış fotoğraf. Fotoğraf ölçüleri ve özellikleri için aşağıdaki örnek fotoğrafı inceleyiniz.
Dilekçe (Islak İmzalı)
Şirket antetli kağıdına yazılmış, kaşe ve ıslak imzalı vize dilekçesinin aslı. Örnek dilekçeyi aşağıdaki dökümanlar kısmından indiriniz.
Faaliyet Belgesi (Asıl)
Firmanızın bağlı bulunduğu ticaret, sanayi, esnaf odası vb. den son 6 ay içerisinde alınmış olan Faaliyet Belgesinin Aslı.
Vergi Levhası ( Fotokopi)
2018 Yılı onaylı, şirketin vergi levhasının fotokopisi.
Nüfus Cüzdanı ( Fotokopi)
Başvuran kişiye ait, renkli veya fotoğrafın ve üzerindeki bilgilerin net göründüğü nüfus cüzdanı fotokopisi.
Davet Mektubu ( Fotokopi)
Çin'deki firmadan alınmış olan davet mektubu. Davetiyede davet edilen kişilerin isimleri, pasaport numaraları, seyahatleri ile ilgili detayları bulunmalıdır. Davet mektubunu gönderen firmanın yetkilisinin kimlik kopyası ve İş Yeri Lisans belgesi de sunulmalıdır. Kimlik kopya ve İş Yeri Lisans belge örnekleri aşağıdadır.
4A veya 4B Hizmet Dökümü
Kişiye ait 4A veya 4B Hizmet dökümünün e-devletten alınmış barkodlu hali.
Adli Sicil Kaydı
Kişiye ait adli sicil kaydının e devletten alınmış barkodlu hali. Adli sicil kaydında arşiv kaydı da mutlaka belirtilmelidir.
Nüfus Kayıt Örneği
E-devletten alınmış barkodlu tam vukuatlı nüfus kayıt örneği.
Davet Eden Çinli Firma Sözleşmesi veya Ticaret Belgesi
Çin'den davet eden firma ile şirketiniz arasında bulunan sözleşme kopyası ya da kendileri ile yapmış olduğunuz ticareti gösteren ve minimum 10.000 USD tutarındaki fatura kopyası

4-Firma Davet Mektubu Olanlar

( Daha önce 3 defa veya daha fazla Çin'e seyahat etmiş kişiler) için Ticari Çin Vizesi Başvuru Belgeleri

Pasaport
Başvuru tarihi itibari ile geçerlilik süresi 6 aydan fazla olan, ve en az iki boş vize sayfası bulunan yeni tip çipli bordo pasaportun aslı.
Fotoğraf ( 2 Adet )
Arka fonu beyaz, ön cepheden çekilmiş, kulaklar görünür, beyaz kıyafet ve gözlük olmayan, mat kağıda basılmış fotoğraf. Fotoğraf ölçüleri ve özellikleri için aşağıdaki örnek fotoğrafı inceleyiniz.
Dilekçe (Islak İmzalı)
Şirket antetli kağıdına yazılmış, kaşe ve ıslak imzalı vize dilekçesinin aslı. Örnek dilekçeyi aşağıdaki dökümanlar kısmından indiriniz.
Faaliyet Belgesi (Asıl)
Firmanızın bağlı bulunduğu ticaret, sanayi, esnaf odası vb. den son 6 ay içerisinde alınmış olan Faaliyet Belgesinin Aslı.
Vergi Levhası ( Fotokopi)
2018 Yılı onaylı, şirketin vergi levhasının fotokopisi.
Nüfus Cüzdanı ( Fotokopi)
Başvuran kişiye ait, renkli veya fotoğrafın ve üzerindeki bilgilerin net göründüğü nüfus cüzdanı fotokopisi.
Davet Mektubu ( Fotokopi)
Çin'deki firmadan alınmış olan davet mektubu. Davetiyede davet edilen kişilerin isimleri, pasaport numaraları, seyahatleri ile ilgili detayları bulunmalıdır. Davet mektubunu gönderen firmanın yetkilisinin kimlik kopyası ve İş Yeri Lisans belgesi de sunulmalıdır. Kimlik kopya ve İş Yeri Lisans belge örnekleri aşağıdadır.
4A veya 4B Hizmet Dökümü
Kişiye ait 4A veya 4B Hizmet dökümünün e-devletten alınmış barkodlu hali.
Adli Sicil Kaydı
Kişiye ait adli sicil kaydının e devletten alınmış barkodlu hali. Adli sicil kaydında arşiv kaydı da mutlaka belirtilmelidir.
Nüfus Kayıt Örneği
E-devletten alınmış barkodlu tam vukuatlı nüfus kayıt örneği.

Ticari Çin Vizesi İçin Gerekli Belge Örnekleri

Çin Vizesi Fotoğraf Ölçüsü

Çin Vizesi Fotoğraf Ölçüleri

Çin Vizesi başvurusu için gerekli olan fotoğraf ölçüleri ve standartları

Çin Vizesi Başvuru Dilekçesi

Çin Vize Dilekçesi

Ticari Çin Vize başvurusu için hazırlanması gerekli dilekçe örneği

Çin Vizesi için gerekli belgeleri pdf formatında indir

Ticari Çin Vize Belgeleri

Ticari Çin Vize başvurusu için gerekli belgeleri indir.

Ticari Çin Vizesi Barkodlu Davetiyesi

Çin Vize Davetiyesi ( Tek Sayfa)

Ticari Çin Vize başvurusu için gerekli resmi davetiye örneği

Ticari Çin Vizesi Davetiye Örneği İki Sayfa

Çin Vize Davetiyesi ( İki Sayfa)

Ticari Çin Vize başvurusu için gerekli resmi barkodlu belediye davetiye örneği

Ticari Çin Vizesi Davet Eden Kişi Kimlik Kopyası

Çin Vizesi ID Kart Kopyası

Ticari Çin Vize Başvurusu için davet eden Çinli firma yetkilisine ait kimlik kopyası

Ticari Çin Vizesi Çinli Firma Faaliyet Belgesi

İş Lisans Belge Örneği

Ticari Çin Vize Başvurusu için davet eden Çinli firmaya ait İş Lisans Belgesi

Çin Vizesi Başvuru Formu İndir

Çin Vizesi Başvuru Formu İndir

Çin Vize başvurusu için doldurulması gerekli olan vize başvuru formu

Ticari Çin Vizesi Önemli Notlar:

Davetiye ile ilgili dikkat edilmesi gerekli hususlar:

Resmi barkodlu davetiyeler İstanbul Başkonsolosluğu veya Ankara Büyükelçiliği adına gelmektedir. Başvuru nereye yapılacaksa davetiyenin o makama hitaben hazırlanması gerekmektedir. İstanbul’dan başvuru yapması gereken bir firmanın davetiyesinde Embassy Ankara ifadesi geçiyorsa, İstanbul Başkonsolosluğu sisteminde davetiyeyi göremeyeceğinden dolayı başvuruyu kabul etmeyecektir.

Davetiye Temin Ederken Kullanılabilecek Faydalı Kelime ve Cümleler:

Firmalarımız Çin’den davet mektubu temin ederken Çinli firmalarla iletişim sıkıntısı yaşamaktadırlar. Bunun önüne geçmek ve konsolosluğun talep etmiş olduğu evrakların zamanında temin edilebilmesi için Çin’deki firmadan talep edilen belgelerin Çinceleri aşağıdadır. Eklenmesini istediğiniz herhangi kelime cümle olursa lütfen bizimle temasa geçiniz.

TürkçeÇince
Şirket Davetiyesi公司邀请函
Şirketin antetli kağıdına yazılmış davetiyenin aslını göndermenizi rica ederim需要您提供写在邀请公司抬头纸上的邀请函原件
Belediye Onaylı Resmi Davetiye中国有关部门出具的被授权邀请函和邀请确认函
Belediyeden alacağınız barkodlu davet mektubunu mail ortamında veya fotokopi olarak göndermenizi rica ederim从中国有关部门取的带条纹码的被授权邀请函、需要您通过邮件或把复印件发给我们。
Şirket İş Lisans Belgesi公司的营业证
Şirketin Lisans Belgesinin kopyasını mail atmanızı rica ederim需要您通过邮件把营业证的复印件发给我们
Şirket Sahibinin Kimlik kopyası公司法定代表的身份证

TİCARİ ÇİN VİZE ÜCRETLERİ

Vize TürüKDV HariçKDV Dahil
Tek Girişli Vize161 USD170 USD
Çift Girişli Vize190 USD199 USD
6 Ay Çok Girişli 219 USD228 USD
1 Yıl Çok Girişli 298 USD307 USD
Bir sonraki duyuruya kadar sadece tek giriş vize verilecektir.

KONSOLOSLUK GİRİŞ / ÇIKIŞ GÜNLERİ

Konsolosluk GirişKonsolosluk Çıkış
PazartesiAynı Hafta İçindeki Cuma
SalıBir Sonraki Pazartesi
ÇarşambaBir Sonraki Salı
PerşembeBir Sonraki Çarşamba
Cumaİki Sonraki Perşembe

Çin Büyük Elçiliği ve Çin Konsolosluğu Kayıtlı Kuruluş Listesi

Linkte bulunan “firma listesi” Türkiye çapında büyük firmalar, dernekler, ticaret – sanayi odalarını içerir. Bu listeye kayıtlı kuruluşlardan Çin Büyük elçiliği ve Çin Konsolosluğu ticari vize başvurularında resmi onaylı barkodlu belediye davetiyesi talep etmeyecektir. Bu listede ünvanı bulunan kuruluş yetkilileri ve çalışanları, linkte bulunan “Görevlendime Yazısı” ile Ticari Çin Vizesi başvurularını yapabilirler.

 Eğer firmanız / odanız bu liste ölçeğinde olduğunu düşünüyorsanız ise listeye eklenmesini linkteki “Başvuru Formu“nu doldurarak talep edebilirsiniz.

Comments:

 • aydin yildiz
  19 Ağustos 2020 at 14:20

  merhaba ismim aydin yıldız 16 senedir cinde yaşıyorum pandemiden dolayı kaldık istanbulda ,,dönüşüm yapmam icin davetiye getirticem siz yardimci olabiliyormusunuz davetiye ile alakalı ?
  davetiye sonrası izlenicek yolla alakalı yardimci oluyormusunuz ?

  • Ligarba Çözüm Merkezi
   1 Eylül 2020 at 19:10

   Aydın bey merhaba

   Davetiye konusunda maalesef biz destek veremiyoruz. Davetiye konusunda çalışacağınız şirket destek vermesi gerekmektedir. Gelen davetiyenize istinaden biz burada destek vermekteyiz.Davetiyeniz geldikten sonra evrakları hazırlayıp tarafımıza iletebilirseniz başvuru taleplerinizi konsolosluğa iletiyoruz. Gelen onaya istinaden de başvurunuzu yapıp vize işlemlerinizi yapabilmekteyiz

   İyi çalışmalar dilerim

Yorum Yazın

Bu site; spam mesajları azaltmak için Akismet kullanmaktadır.