fbpx
logo
Ligarba Turizm 1994 yılında kurulmuş IATA üyesi A grubu seyahat acentasıdır. Tüm dünya vize işlemleri, Çin Vizesi, Uçak Bileti, Otel Rezerbasyonları, Yurtdışı Kültür ve Fuar Turları, MICE, Incentive turlar düzenlemektedir. Türk Çin Kültür Derneği kuruluşudur.
+902122917373
info@ligarbatravel.com
Top
 

Transfer Hizmetleri

Yurt içi ve yurt dışında ihtiyaç duyacağınız her segmentteki araçlar ile hizmetinizdeyiz. Tek kişilik karşılama hizmetlerinden; yüzlerce kişilik gruplara kadar hizmet veren acentamız, bugüne kadar karşılamış olduğu devlet başkanı heyetlerinde zırhlı araçtan, VIP sedan araçlara, otobüslerden, minibüs ve midibüslere kadar her standartta araçlarla e üst seviyede kusursuz hizmet vermiştir. Heyetlerin taleplerine bağlı olarak, yabancı dil bilen şoförler de sağlanmaktadır. Transfer hizmetleri, havalimanı tarnsferleri, Şehir Turları, Şehirlerarası Turlar ve Anadolu turları ihtiyaçlarınızda en yeni ve temiz araçlarla en konforlu seyahati tercih edin.

Ayrıca, Çin’de ihtiyaç duyabileceğiniz araç ihtiyaçlarınızda da yanınızdayız. Pekin’de bulunan şubemiz ile Çin’in her yerinde tur, rehber ve araç ihtiyaçlarınıza cevap vermekteyiz.

Dünyanın neresine seyahat ederseniz edin, hava alanı, otel transferlerinizde, veya günlük tur ve araç ihtiyaçlarınızda da hizmet alabilirsiniz.

Hizmet Verdiğimiz Araç Türleri

Üzgünüz, yorum formu kapalı.