Top
 

Transfer Hizmetleri

Yurt içi ve yurt dışında ihtiyaç duyacağınız her segmentteki araçlar ile hizmetinizdeyiz. Tek kişilik karşılama hizmetlerinden; yüzlerce kişilik gruplara kadar hizmet veren acentamız, bugüne kadar karşılamış olduğu devlet başkanı heyetlerinde zırhlı araçtan, VIP sedan araçlara, otobüslerden, minibüs ve midibüslere kadar her standartta araçlarla e üst seviyede kusursuz hizmet vermiştir. Heyetlerin taleplerine bağlı olarak, yabancı dil bilen şoförler de sağlanmaktadır. Transfer hizmetleri, havalimanı tarnsferleri, Şehir Turları, Şehirlerarası Turlar ve Anadolu turları ihtiyaçlarınızda en yeni ve temiz araçlarla en konforlu seyahati tercih edin.

Ayrıca, Çin’de ihtiyaç duyabileceğiniz araç ihtiyaçlarınızda da yanınızdayız. Pekin’de bulunan şubemiz ile Çin’in her yerinde tur, rehber ve araç ihtiyaçlarınıza cevap vermekteyiz.

Dünyanın neresine seyahat ederseniz edin, hava alanı, otel transferlerinizde, veya günlük tur ve araç ihtiyaçlarınızda da hizmet alabilirsiniz.

Hizmet Verdiğimiz Araç Türleri

[jig_vc][justified_image_grid preset=20 mobile_preset=20 ids=8496,8497,8494,8490,8493,8487,8492,8491 lightbox=colorbox][/jig_vc]

Yorum Yazın

Bu site; spam mesajları azaltmak için Akismet kullanmaktadır.