Hakkımızda

Hakkımızda
Ligarba Travel Logo

Ligarba Turizm Seyahat Acentesi

Ligarba Turizm Seyahat Acentesi; 1994 yılında İstanbul Harbiye’de kurulmuş 2782 Belge numaralı A grubu seyahat acentesidir. Ligarba Turizm 2011 yılında IATA ( Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği)’ne üye olmuştur. Ligarba Turizm; Yurt Dışı ve Yurt İçi Uçak Biletleri; Yurtdışı Kültür – Fuar – Eğitim turları; Dünyanın her ülkesine Otel Rezervasyonları ve Vize İşlemleri gibi pek çok alanda hizmet vermektedir. Ayrıca; Çin’e seyahat eden misafirlerimiz Pekin’de bulunan ofisimiz sayesinde Çin’de bulundukları süre içerisinde ihtiyaç duyabilecekleri her türlü hizmet için, zaman farkını düşünmeden irtibata geçebilir ve hizmet alma imkanına sahip olabilirler.

Türkiye’den Çin’e seyahat eden müşterilerimizin yerinde hizmet alması amacı ile 2013 yılında açılan Pekin ofisimiz; iki ülke arasındaki zaman farkını ortadan kaldırarak, daha verimli ziyaretler yapılmasını sağlamıştır.

Ayrıca; Çin’den Türkiye’yi gerek kültürel gerekse ticari anlamda ziyaret etmek isteyenlere hizmet verilerek, iki ülke arasında tam anlamı ile bir köprü vazifesi görmektedir.

Uçak Bilet İşlemleri | IATA Üyesi

Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği ( IATA) üyesi olan Ligarba Turizm üzerinden, bütün havayollarının ( tarifeli uçuşlar ve charter uçuşları) biletlerini en uygun şartlarda temin edebilirsiniz.

ligarba_turizm-IATA_uyesi_ucak_bileti_kucuk

Tecrübeli bilet satış personellerimiz, yapacağınız seyahate en uygun uçuş parkuru, havayolu şirketi ve en uygun fiyatı yakalamanız hususunda sizlere yardımcı olacaktır. Uçak biletini satın alırken dikkat edilmesi gereken kurallar ile ilgili olarak sizleri yönlendirerek, seyahatiniz esnasında karşınıza çıkması muhtemel sıkıntıları minimuma inmesine yardımcı olunmaktadır.

Çin Vizesi İşlemleri

Ligarba Turizm 20 yılı aşkın Çin pazar tecrübesi olan acentemiz vasıtası ile en hızlı şekilde Çin Vizesi işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Dünyanın neresine seyahat edecek olursanız olun, Ligarba Turizm olarak vize işlemlerinizi en titiz şekilde takip edip, seyahatiniz için gereken vizenin alınması hususunda yardımcı olunmaktadır.

Ligarba Turizm Çin Vize Merkezi Yetkili Acentesi
Ligarba Turizm Çin Vize Uzmanı

UÇAK BİLETİ

IATA Üyesi seyahat acentemiz üzerinden dünyanın her yerine en ekonomik şartlarda biletinizi temin edebilirsiniz.

ÇİN ve DÜNYA VİZELERİ

Siz dünyanın neresine gideceğinize karar verin; vize işlemlerinizi uzman vize ekibimiz halletsin.

TUR ORGANİZASYONLARI

İş seyahatlerinizden, kültür turlarına; macera turlarından balayına… Aradığınız her tur burada.

OTEL REZERVASYONLARI

Dünyanın her yerinde, ihtiyaç duyduğunuz her standartta ekonomik oteller için bizi arayın.

Yurtdışı Turları

Kültür Turları , Fuar Turları , Incentive Turlar, Bayi Toplantıları ve Öğrenci Grupları

Ligarba Turizm - Kültür Turları

Ligarba Turizm Outgoing departmanı başlıca Çin Halk Cumhuriyeti olmak üzere; Kültür Turları, Fuar Turları, Öğrenci grupları, MICE ve Incentive turları düzenlemektedir. Uzun yıllardan bu yana Çin’in Guangzhou şehrinde Ekim ve Nisan aylarında yılda iki defa düzenlenen Çin İthal İhraç Malları Fuarı ( Kanton Fuarı)’na turlar düzenlenmektedir.

Bu fuarın yanı sıra, Çin’in çeşitli yerlerinde düzenlenen fuarlara grup veya münferit turlar düzenlenmektedir. Bu fuarları ziyaret eden işadamlarına bulundukları şehirlerde Türkçe – Çince tercüman da sağlayarak fuar ziyaretlerinin daha verimli hale getirilmesi amaçlanmasıdır.

Bugüne kadar pek çok kültür ve eğitim amaçlı turlar düzenlenmiş olup, maksimum müşteri memnuniyeti sağlanmıştır. Çin’in hemen her bölgesinde işbirliği içerisinde olduğumuz Çinli ve Türk iş ortaklarımız sayesinde; ihtiyaç duyulan her tür hizmet en kısa zamanda ve etkili şekilde sağlanmaktadır.

Incoming Turları – VIP Heyetler

Resmi Heyetler, Incoming Grupları, Incentive, MICE

Ligarba Turizm, 1999 yılından bu yana Çin’den Türkiye’yi ziyaret eden devlet adamlarının gruplarına; Türkiye’de bulundukları süre içerisinde ihtiyaç duydukları her türlü yer hizmetleri sağlanmıştır ve sağlanmaya devam edilmektedir. Bugüne kadar pek çok önemli devlet adamının organizasyonu acentemiz tarafından başarı ile gerçekleştirilmiştir.

Ligarba Turizm Resmi Heyetler

Çin Halk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı XI Jinping, Dönemin Çin Başbakanı WEN Jiabao; Çin Ulusal Siyasi Danışma Konseyi Başkanı Jia Qinglin ; Çin Ulusal Siyasi Danışma Konseyi Başkan Yardımcısı Zhang Meiying ; Çin Emniyet Bakanı Meng Jianzhu ; Çin Komünist Partisi Merkezi Komitesi Disiplin Denetim Başkan Yardımsısı He Yong bu heyetlerden bazılarıdır.

Incoming alanında uzman Çinli personellerimiz ile Çin’den turistik, ticari, toplantı amaçlı gelen misafirlere hizmet verilmektedir. Acentemiz bünyesinde bulunan tasarım ekibi sayesinde; gelen heyetlerin yapacağı toplantılarda backdrop, banner tasarımları kendi bünyemizde yapılmakta olup, yoğun toplantı-iş görüşmelerine misafirlerimizin daha geniş zaman ayırması sağlanmaktadır.

BELGELERİMİZ

http://IATA%20Belgesi

IATA Belgesi

Ligarba Turizm; 8821620-3 numarası ile IATA’ya üye seyahat acentesidir.

http://Seyahat%20İşletme%20Belgesi

Seyahat Acentesi İşletme Belgesi

Ligarba Turizm; Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB)’a bağlı seyahat acentesidir. Belge No: A – 2782

http://Medicef%20Sağlık%20Turizm%20Yetki%20Belgesi

Sağlık Turizmi Yetki Belgesi

Ligarba Turizm; Medicef Life markası ile Sağlık Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş sağlık turizmi aracı kuruluşudur.

Türsab Doğrulama Linki - Ligarba Turizm

Türsab Dijital Doğrulama

Ligarbatravel.com Türsab’a kayıtlı güvenli site listesindedir.

KURULUŞ ve MARKALARIMIZ

Çin Kültür Derneği Logo

TÜRK – ÇİN KÜLTÜR DERNEĞİ

Türkiye ile Çin arasındaki en aktif ve köklü kültür köprüsü

Lotus Eğitim Kurumları Logosu

LOTUS EĞİTİM KURUMLARI

Türkiye’nin İlk Resmi Çince kursu. Çincenin en doğru adresi

ONLINE BİLET PLATFORMU

En ekonomik uçak biletlerini satın alabileceğiniz online bilet rezervasyon platformu.

ÇİNCE KULÜBÜ

Çince severlerin buluşma noktası.

Bizi Arayın