fbpx
logo
Ligarba Turizm 1994 yılında kurulmuş IATA üyesi A grubu seyahat acentasıdır. Tüm dünya vize işlemleri, Çin Vizesi, Uçak Bileti, Otel Rezerbasyonları, Yurtdışı Kültür ve Fuar Turları, MICE, Incentive turlar düzenlemektedir. Türk Çin Kültür Derneği kuruluşudur.
+902122917373
info@ligarbatravel.com
Top
Ligarba Turizm / Duyurular  / Yurt Dışına Açılmak İsteyen Girişimcilere Tam Destek!
27 Mar

Yurt Dışına Açılmak İsteyen Girişimcilere Tam Destek!

Ligarba Turizm yurt dışında iş kurmak dahası vatandaşlık almak isteyenler için başarı garantili bir yol haritası oluşturuyor. Bunu yaparken de en kestirme yolları kullanarak ticaretin kalbine, sonu vatandaşlığa uzanan uzun soluklu bir seyahat planlıyor. İngiltere’de bir günde iş kurmak ve dünyaya açılmak isteyen Türk vatandaşlarına A’dan Z’ye danışmanlık hizmeti veriyor.

 

 

İngiltere’de güvenilir yatırım alanları ve hazır iş imkanları

Bu devirde böylesi garanti iş nerede? Hem de henüz ayak dahi basmadığınız topraklarda, dünyanın kalbinin tıkır tıkır attığı İngiltere başta olmak üzere tüm Avrupa ülkelerinde. Doğu ve Batının kesiştiği noktada, global dünyanın ardına kadar açık kapısında, İngiltere’nin merkezinde iş kurmak isteyenlere, mutlu sonlu yollar açıyor. Fikri sonsuz, girişimci ruhu hep canlı olanlar da Ligarba Turizm’in yeni nesil danışmanlık hizmetinden faydalanarak dalından pişkin armut topluyor. Nasıl mı?

 

İngiltere’de bir günde iş kurmak mümkün

Fizibilitesi dahi yıllar süren, kendi ülkesinde bin bir prosedürle boğuşurken Avrupa’ya açılan kapının el yaktığını düşünen girişimciler için İngiltere’de bir günde iş kurmanın tarifi Ligarba Turizm’de. Hukuki, mesleki ve bürokratik tüm süreçleri sizin yerinize düşünen Ligarba Turizm, harika fikirlerinizi hayata geçirmeniz için sonsuz fırsatlar sunuyor, üstelik süresiz oturum garantisiyle. Yıllardır ekonomik ve sosyal istikrarını devam ettiren, hem ticari hem de sosyal alanlarda artan ivmesiyle dikkat çeken İngiltere’de iş kurmak, dahası vatandaşlık almak için gelişmiş finans sektörüne hızlı bir giriş yapmak isteyenler, şimdi tam zamanı.

 

 

Hayatına yeni bir yön vermek isteyenlere fırsat

Alanında uzman avukatlar ve danışmanlardan oluşan ekibiyle Ligarba Turizm; kişiye özel aksiyon planı hazırlıyor. Yatırım yapma, iş kurma ve oturum alma konularında tüm süreçleri danışanları adına takip ediyor ve hayallerinin çok ötesinde başarılara erişen mutlu yatırımcılar kazanıyor. Ligarba Turizm danışanlarının ihtiyaçlarına yönelik stratejilerle, hem pratik hem de gerçekçi hedefler öneriyor. Dünyanın geniş pastasından pay almak, geleceğe yatırım yapmak isteyenlerin zaman kaybını en aza indirerek mevcut kaynakları en verimli şekilde kullanmalarına olanak sağlıyor. Bu sayede fikirlerini en etkin şekilde hayata geçiren girişimciler; yepyeni bir başlangıç yapıyor.  

 

Mesleğiniz serbest, kazancınız sterlin olsun!


İnsanlığın tarım toplumundan sanayi toplumuna geçiş serüveninde başrolü kapan, dünyadaki sermaye akışına önderlik eden, teknolojinin nabzını tutan ada ülkesi İngiltere; ekonomik ve siyasi krizlerin yasaklı olması ile de risk unsurunu minimuma indiriyor. Sosyal imkânları, kültür, sanat ve eğitimdeki hayranlık uyandıran başarısıyla da herkesin hayallerini süslüyor. Peki kimler yeni, bol kazançlı, prestijli ve başaralı bu yepyeni hayatın kapısından geçebiliyor?

Ligarba Turizm ile yolları kesişen herkes. Aslında 18 yaşını doldurmuş bir Türk vatandaşı olmak yeterli. Ama özellikle serbest meslek çalışanları, uluslararası alanda ticaret yapmak isteyenler, bol bol fikri olup hayata geçirmeyi bekleyenler listenin başında geliyor. Üstelik İngilizce yeterliliği ve mesleki uzmanlık belgesi şartı da aranmıyor. Tabi ki İngilizcesi iyi seviyede olanların ticari başarısı ve İngiliz kültürüne adaptasyonu kolaylaşıyor. Ligarba Turizm ise hayalleri gerçekleştirmek için sihirli değnek görevini üstleniyor. “Hadi canım!” diyenlere deneyip görmek kalıyor

Comments:

  • Çağdaş şaşmaz
    1 Nisan 2019 at 20:00

    Detaylı bilgi rica edebilirmiyim

Leave a Reply:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.