Uçuşlar Başlıyor… Uçuşa Uygunluğunuzu Kontrol Ettiniz mi?

26 Haziran 2020
251
Uçuşlar Başlıyor… Uçuşa Uygunluğunuzu Kontrol Ettiniz mi?

Teker teker uçuşlar açılıyor, rezervasyonlar yapılıyor. Uçuş ve seyahatiniz ile ilgili her şeyi tamamladınız ama en önemli ayrıntıyı unutmuş olabilirsiniz. Uçak biletini aldığınız ülke için gümrük, karantina kurallarını biliyor musunuz? Gümrüğe vardığınızda ülkeye giriş yapabilecek misiniz? Girişten sonra karantinaya girmek zorunda mısınız, yoksa doğruca otelinizin yolunu tutabilecek misiniz? Gümrükte sizden herhangi bir test veya rapor talep edilecek mi? Aktarmalı uçuş gerçekleştiriyorsanız aktarma noktası ile son uçuş noktanızdaki kurallar aynı mı? Bu ve bunun gibi onlarca soru her gün tarafımıza soruluyor.

Bütün bu soruların cevabının verilmesi ve mağduriyetlerin yaşanmaması için IATA – Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği – Pasaport – Vize – Sağlık adında bir uygulama geliştirdi. Uçmak istediğiniz ülke, aktarmalı uçuş yapılacaksa aktarma noktası, pasaport ve kişisel bilgilerin girilmesi ile en net cevabın alınacağı bu uygulama ile, endişe duymadan uçuşlara uygunluğunuzu öğrenecek ve gönül rahatlığı ile uçabileceksiniz. Uygulama sayesinde, son varış noktanızda sizden talep edilecek Antikor, PCR gibi herhangi bir test ihtiyacınız olup olmadığını öğrenecek ve yola çıkmadan hazır edebileceksiniz.

Form için lütfen tıklayınız 

Her türlü uçak bileti ihtiyaçlarınızda bizimle temasa geçebilirsiniz. 0850 888 89 88 . Uçak Bileti sayfamız için tıklayınız

IATA Seyahat Uygunluk Formu 1

IATA Seyahat Uygunluk Formu 2

IATA Seyahat Uygunluk Formu 3

IATA Seyahat Uygunluk Formu 4

IATA Seyahat Uygunluk Formu 6

IATA Seyahat Uygunluk Formu 8

IATA Seyahat Uygunluk Formu 7

Bir Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.
Bizi Arayın