logo
Ligarba Turizm 1994 yılında kurulmuş IATA üyesi A grubu seyahat acentasıdır. Çin konsolosluğunun Yetkili vize acentası olan Ligarba Turizm, Tüm dünya vize işlemleri, Çin Vizesi, Uçak Bileti, Otel Rezerbasyonları, Yurtdışı Kültür ve Fuar Turları, MICE, Incentive turlar düzenlemektedir. Türk Çin Kültür Derneği kuruluşudur.
+902122917373
[email protected]

BİZİ TAKİP EDİN:

+90 212 291 73 73
Top
 

Prag Turu

450$ Kişi Başı

Orta Avrupa’nın en güzel başkentlerinden olan Prag; mutlaka görülmesi gereken şehirlerin başında gelmektedir. Mükemmel şekilde korunmuş olan tarihi dokusu , Orta çağ döneminde dolaşırmış hissine kapılmanızı sağlar.

 • Destinasyon
 • Included
  Prag Turu
 • Not Included
  Çıkış Vergisi
  Giriş Ücreti
  5* Yıldız Konaklama
  Kişisel Rehber
  Kahvaltı
1
1. Gün
İstanbul Atatürk Hava alanında saat 06:00'da buluşma. Türk Hava Yollarının TK1767 sefer sayılı uçuş ile 08:20'de Prag'a hareket. Saat 09:00'da Prag'a varış. Tam gün şehir turu. Turumuz; Prag kalesi ( Özel Kale Kompleksi), Saint Vitus Katedrali, Prag Kalesi içinde yer alan Altın Yol (Golden Lane); Charles Köprüsü ( heykeller bulunan ünlü tarihi köprü), Eski Şehir Meydanı, Astronomik Saat Kulesi ( halen çalışan orta çağdan kalma astronomik saat) , Tyn Kilisesi, Vaclav Meydanını kapsayacaktır. Öğle yemeği, öğleden sonra nehirde katılınacak olan tekne turunda alınacaktır.
2
2. Gün
Sabah otelde alınacak olan sabah kahvaltısından Batı Bohemya'nın bir spa şehri olan sonra Karlovy Vary turu yapılacaktır. 19. Yüz yılda pek çok ünlü kişi buraya tedavi amacıyla gelmişlerdir. Goethe, Beethoven, Chopin ve Karel Marx bunlardan bazılarıdır. Karlovy Vary revakları ile ünlüdür. Şehirde yapacağınız bir yürüyüşünde, bir bardak termal suyu içmeden geçmeyin.
3
3. Gün
Turumuzun 3. gününde Kutna Hora ziyaret edilecektir. Ziyaret edilecek yerler arasında Aziz Barbara Kilisesi, İtalya Mahkemesi, Sedlec'in İskelet Kilisesi bulunmaktadır. Sedlec'in İskelet Kilisesi belki ziyaret ettiğiniz en sıra dışı yer olacaktır. Şapel farklı şekiller verilmiş 40 bin insan kemiğinden dekore edilmiştir.
4
4. Gün
Turumuzun son gününde Dresden ve Terezin toplama kampı turu yapılacaktır. Dresden Saksonya'nın başkenti olup, devasa Elbe vadisinde yerleşmiş, uzun yıllar Almanya'nın bir kültür merkezi vazifesi görmüştür.
5
5. Gün
Sabah otelde alınacak olan sabah kahvaltısının ardından İstanbul'a uçuş için hava alanına transfer. TK1768 sefer sayılı uçuş ile 09:55'de İstanbul'a uçuş. Saat 14:25'de Atatürk Hava alanına varış ve tur sonu.

TUR KONUMU

DEĞERLENDİRME YAZ

Kayıt yapmaya izniniz yok