Top

Maşukiye – Sapanca – Abant Turu

Maşukiye – Sapanca – Abant Turu

Kişi Başı
Günübirlik
 • Dahil Olan Hizmetler
  Maşukiye – Sapanca – Abant Turu
 • Dahil Olmayan Hizmetler
  Çıkış Vergisi
  Giriş Ücreti
  Konaklama
  Kişisel Rehber
  Kahvaltı
  Öğle Yemeği
  Akşam Yemeği
  Uçak Bileti
  Ekstra Turlar
1
MAŞUKİYE
  Acentenin araçları ile yaptığımız yolculuk sonrasında Maşukiye'ye ulaşıyoruz. Maşukiye; Samanlı Dağı, Orman içinden akan Yayla Derenin çağlayanları üzerine kurulu restoran, çiftlik, piknik alanları, seyir terasları, pınarlar arasında bir huzur beldesidir. Doğa ile baş başa kalıp, orman içinde dolaşıp, toprağa basıp, su ve kuş sesi dinleyip, haftanın yorgunluğunu burada atabilirsiniz. Kahvaltı sonrası verilen serbest zamanda dileyenler yürüyüş yapabilirler. Dileyen misafirlerimizde atv kiralayabilir veya zipline ile uçmanın keyfine varabilirler
2
SAPANCA
Ardından şehir gürültüsünden ve stresinden kaçmak isteyenlerin tercih ettiği mekânlardan biri olan Sapanca'ya ulaşıyoruz. Dileyen misafirlerimiz göl kenarında yürüyüş yapabilir, fotoğraf çekebilirler. Serbest zaman sonrasında dileyen misafirlerimizin reçel, pişmaniye vb yöresel ürünlerin tadına bakabileceği ve aynı zamanda alışveriş yapabileceği noktada verilen mola sonrasında Abant’a doğru hareket ediyoruz.
3
ABANT
Rehberimiz tarafından belirtilen noktada öğle yemeklerimizi alıyoruz. Yemek sonrası doğanın eşsiz yaratıcılığı ve ortaya çıkan muhteşem manzarası ile Abant Gölü’ne ulaşıyoruz. Abant Gölü etrafında dileyen misafirlerimiz serbest zamanlarını doğa yürüyüşü yaparak geçirebilirler. Göl çevresindeki yürüyüşümüz esnasında Abant’ın tertemiz havası ile kendimizi yenilerken, muhteşem yansıma fotoğrafları çekme fırsatımız da olacak. Abant Gölü’nde yapacağımız yürüyüşün ardından dileyen misafirlerimiz göl kıyısındaki köy pazarında alışveriş yapabilir, göl etrafında Fayton turuna katılabilirler. Abant Gölünde geçireceğimiz bu keyifli zamanların sonrasında Rehberimizin belirteceği saatte aracımıza biniyoruz. Hiç bitmesin isteyeceğiniz bu kısa ama oldukça keyifli günün sonrasında İstanbul’a dönüş yolculuğumuz başlıyor.   İstanbul’ da siz değerli misafirlerimizi aldığımız kalkış noktalarında bırakarak, bir başka Ligarba Travel organizasyonunda buluşmak üzere misafirlerimize veda ediyoruz.
4

TUR KONUMU

DEĞERLENDİRME YAZ

Bu site; spam mesajları azaltmak için Akismet kullanmaktadır.