Top
 

Klasik Çin

2250$ Kişi Başı

En popüler klasik Çin turlarımız arasında yer alan bu kültür turunda Çin’in en önemli şehirleri ve turistik mekanları ziyaret edilecektir. Pekin’den başlayan turumuz, Çin’in eski başkentlerinden ve İpekyolu’nun başlangıç noktası olan Xi’an ile devam edecek; güzelliği ile “Gökte Cennet Yerde Suzhou” methine layık görülen Suzhou ziyaretinin ardından bir dünya metropolu olan Şanghay turu ile son bulacaktır. 9 Gece 10 gün sürecek olan bu tur sizi tarih ile modern dünya arasında fanstastik bir geziye çıkaracak.

 • Çıkış
  Atatürk Hava Limanı
 • Çıkış Zamanı
  02:05
 • Dönüş Zamanı
  05:40
 • Dahil Olan Hizmetler
  Klasik Çin
 • Dahil Olmayan Hizmetler
  Çıkış Vergisi
  Giriş Ücreti
  Konaklama
  Kişisel Rehber
  Kahvaltı
  Öğle Yemeği
  Akşam Yemeği
  Uçak Bileti
  Ekstra Turlar
1
1. Gün : Hareket
İstanbul Atatürk Hava alanı Dış Hatlar Gidiş Terminali Ligarba Turizm Kontuarında Saat 22:00’de buluşma. Check-in ve gümrük işlemlerinin tamamlanmasının Pekin uçuşu için kapıya gidilecek.
2
2. Gün : Pekin
Saat 01:05’de kalkacak olan Türk Hava Yolları TK20 sefer sayılı uçuş ile Pekin’e hareket. Gece uçakta geçecek. Çin saati ile saat 15:05’de Pekin’e varış ve 3 gece konaklanılacak olan 4* / 5* otelimize transfer. Otelde yaklaşık 1 saatlik dinlenmenin ardından akşam yemeği ve kısa bir tur için Wangfujing Alışveriş Caddesine gidilecek. Akşam yemeği ve turundan sonra otele transfer.
3
3. Gün Pekin
Otelde kahvaltıdan sonra Yazlık Saray ve Pekin hayvanat bahçesi ziyaretleri. Lamma Tapınağı ve Kong Miao ziyaretlerinden sonra Wang Fu Jing alışveriş caddesinde alışveriş imkanı. Saat 17:00 civarında Wang fu jing Dong Lai Shun Hotpot yemeği. Otele dönüş.
4
4. Gün : Pekin
Kahvaltıdan sonra Ba Da Ling Çin Seddi , Cennet Tapınağı, Hong Qiao alışveriş merkezi ziyaretleri. Saat 18:00 civarında Hong Bin Lou restaurantında Pekin Ördeği yemeği. Akşam yemeğinden sonra Pekin Operası Şovu.
5
5. Gün : Pekin - Xian
Kahvaltıdan sonra otelden çıkış işlemleri. Tian An Men meydanı, Milli Halk Kongresi Meydanı, Yasak şehir ziyaretleri. 17:00 civarında akşam yemeği ve Xi’an’e uçmak üzere havalimanına transfer. Xi’an’e varış ve otele transfer
6
6. Gün : Xian
Kahvaltıdan sonra bütün gün Terra Cotta askerleri ve At Müzesi ziyareti. İmparator Qin Shihuang’ın mozolesi ziyareti. 17:00 civarında akşam yemeği. Akşam yemeğinden sonra Tang Hanedanlığı dans gösterisi.
7
7. Gün Xian - Şanghay
Kahvaltıdan sonra otelden çıkış işlemleri ve Şehir duvarı ziyareti. Şangay’’a uçuş için havaalanına transfer. Şangay’a varış. Otele transfer. Akşam yemeğinden sonra Huangpu nehri üzerinde bot gezisi.
8
8. Gün : Şanghay - Suzhou
Kahvaltıdan sonra bütün gün Suzhou turu. Administrator Bahçesi, Kaplan Tepesi, kanalda bot gezisi.Şangay’a dönüş. 17:00 civarında akşam yemeği ve Pearl TV kulesi ziyareti.
9
9. Gün : Şanghay
Şangay şehir turu ve Nanjing alışveriş caddesi gezisi. Havaalanına transfer ve akşam 20:30’da Şangay’dan İstanbul’a uçuş.
10
10. Gün : İstanbul
Sabah 05:30 Atatürk Hava Limanına varış ve tur sonu

TUR KONUMU

DEĞERLENDİRME YAZ

Bu site; spam mesajları azaltmak için Akismet kullanmaktadır.