logo
Ligarba Turizm 1994 yılında kurulmuş IATA üyesi A grubu seyahat acentasıdır. Çin konsolosluğunun Yetkili vize acentası olan Ligarba Turizm, Tüm dünya vize işlemleri, Çin Vizesi, Uçak Bileti, Otel Rezerbasyonları, Yurtdışı Kültür ve Fuar Turları, MICE, Incentive turlar düzenlemektedir. Türk Çin Kültür Derneği kuruluşudur.
+902122917373
[email protected]

BİZİ TAKİP EDİN:

+90 212 291 73 73
Top
Ligarba Turizm / Efsane Kore

Efsane Kore

2450$ Kişi Başı

Gençler Kore hayaliniz gerçek oluyor… Dünyaca ünlü K-POP starlarının gezdiği caddelerde gezecek ve alış veriş yapabileceksiniz. Seul’un güzelliklerini keşfedip, Busan ve Jejü adasında unutamayacağınız bir deneyim yaşayacaksınız.

 • Destinasyon
 • Departure
  İstanbul Atatürk Hava Alanı / İstanbul Atatürk Hava Alanı
 • Departure Time
  21:45
 • Return Time
  20:36
 • Included
  Efsane Kore
  Giriş Ücreti
  Kahvaltı
 • Not Included
  Çıkış Vergisi
  5* Yıldız Konaklama
  Kişisel Rehber
1
1. Gün
İstanbul Atatürk Havalimanında 19.00’da buluşma. Gümrük ve pasaport işlemleri sonrası Kore Havayolları KE956 sefer sayılı uçağı ile Seul'e hareket.
2
2. Gün
Seul'e Incheon Havalimanına varışımız sonrası rehberimiz ile buluşma ve Gimpo Havalimanına transfer. Gimpo Havalimanına varışımız sonrası iç hat seferi ile Jeju Adasına geçiyoruz. SANGUMBURI KRATER'i, SEONGSAN TEPESİ'ni ve MİSTİK YOL'u gördükten sonra otelimize geçiyoruz. Geceleme otelimizde.
3
3. Gün
Sabah kahvaltı sonrası tam gün JEJU Adası turuna çıkıyoruz. YOMIJI BOTANİK BAHÇESİ, YONGMORI KAYALIKLARI, CHEONJIYEON ŞELALESİ, OSULLOC YEŞİLÇAY MÜZESİ, SANGUMBURI KRATERİ, SEONGSAN SUNRISE TEPESİ gezdikten sonra otelimize dönüyoruz. Serbest zaman ardından geceleme otelimizde.
4
4. Gün
Sabah kahvaltı sonrası BUSAN'a uçuş. Varışımız ile birlikte yarım gün BUSAN Şehir turunda; BİRLEŞMİŞ MİLLETLER MEZARLIĞI ( Türk askerlerinin de mezarlarının bulunduğu yer), TAEJONGDAE GÖZLEM YERİ, JAGALCHI BALIK PAZARI'nı geziyoruz. Gezimiz sonrası BUSAN'da ki otelimizde konaklama.
5
5. Gün
GYEONGJU'ya hareket, yarım gün GYEONGJU Turumuzda; BULGUKSA TAPINAĞI, SEOKURAM GROTTO göreceğimiz yerler arasında. Gezimiz sonrası, GYEONGJU'da konaklama
6
6. Gün
Sabah kahvaltının ardından, SEOUL'e hareket. Gece Seoul şehir turumuza çıkıp başkenti birde gece görüyoruz. Gezimiz sonrası MYEONGDONG ALIŞVERİŞ BÖLGESİ'ne gidiyor, alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Ardından otelimize dönüyoruz. Konaklama otelimizde.
7
7. Gün
Tüm gün Seul şehir turu; Turumuzda, SEUL N TOWER, GYEONGBOK SARAYI, ULUSAL HALK MÜZESİ, INSADONG CD.. ITAEWON sonrası alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Konaklama otelimizde.
8
8. Gün
Seul keşfetmeniz için serbest zaman. Konaklama otelinizde.
9
9. Gün
Seul keşfetmeniz için serbest zaman
10
10. Gün
Sabah kahvaltı sonrası hava limanına transfer, Kore Hava yollarının KE955 sayılı seferi ile İstanbul'a dönüş.
11
11. Gün
20:36'da İstanbul Atatürk Hava Limanına varış ve tur sonu.

TUR KONUMU

DEĞERLENDİRME YAZ

Kayıt yapmaya izniniz yok