fbpx
logo
Ligarba Turizm 1994 yılında kurulmuş IATA üyesi A grubu seyahat acentasıdır. Tüm dünya vize işlemleri, Çin Vizesi, Uçak Bileti, Otel Rezerbasyonları, Yurtdışı Kültür ve Fuar Turları, MICE, Incentive turlar düzenlemektedir. Türk Çin Kültür Derneği kuruluşudur.
+902122917373
info@ligarbatravel.com
Top

  Kış masalımıza davetlisiniz. Doğu’nun zengin kültürel mirasında nereye baksak, ne öğrensek altından bambaşka muhteşem hikayeler çıkan, mimarisi ve doğal güzellikleriyle büyüleyen, geçirilen günler boyunca kendine hayran bırakıp, daha önce deneyimlemediğiniz maceraların kapılarını aralayan, keşfetme heyecanı uyandıran muhteşem Erzurum-Kars masalımız sizi bekliyor.       

1999₺ 1365₺ / Kişi Başı
2 GECE 3 GÜN

Kapadokya bütün doğal güzelliği ile keşfetmenizi bekliyor. Balonla yukarıdan bu eşsiz doğa harikasını izlemeyi ihmal etmeyin…

1000₺ 950₺ / Kişi Başı

Tam gün Bursa’yı keşfedeceğiniz, unutulmaz anların yaşanacağı CUMALIKIZLIK-MUDANYA-TRİLYE-GÖLYAZI turumuzu kaçırmayın …… Belirlenen noktalardan belirlenen saatlerde hareketle 3 Saatlik yolculukla Uludağ’ın eteklerinde size tarihte bir yolculuk yaptıracak olan o muhteşem Cumalıkızık Köyüne varıyoruz burada konakta yapacak olduğumuz muhteşem kahvaltı sonrasında Konuk Evi, Sanat Evi, Çoban Evi, […]

Günübirlik

20-29 Eylül 2019 Türkistan Bölgesi’nin iki önemli ülkesi Kırgızistan ve Kazakistan’a fotoğraf dolu bir yolculuğa çıkıyoruz. Serhat Yılmaz danışmanlığında uygulamalı fotoğraf çekimleri ve dolu dolu bir program ile ata topraklarını keşif için haydi siz de bize katılın.

18. yüzyıldan kalma Osmanlı dönemi konakları ve yanıbaşındaki Tokatlı Kanyonu ile seyrine doyum olmaz manzaraları bir arada sunan Safranbolu, fotoğraf karelerinize yansımak için sizleri bekliyoruz.

599₺ 499₺ / Kişi Başı

Özbekistan Büyük İpekyolu Fotoğraf Turu- VİZESİZ 10-16 Ağustos 2019 / Kurban Bayramı Özel

Bu haftasonu sizleri şehir karmaşasından uzaklaştıracak bambaşka bir alternatif sunuyoruz. Önce kendimizi Bolu yöresinin doğal güzelliklerden biri olan Sünnet Gölü'nde doğanın kollarına bırakıyoruz. Ardından da tarih dolu bir yolculuğa çıkarıyoruz.

299₺ 260₺ / Kişi Başı