Pegasus Hava Yolları Uçuşlarına Başlıyor

11 Mayıs 2020
887
Pegasus Hava Yolları Uçuşlarına Başlıyor

Pegasus Hava Yolları Genel Müdürü Mehmet Tevfik Nane; şirketin Twitter hesabından yaptığı açıklamaya göre, Ulaştırma Bakanlığının Kovid-19’a bağlı  kararında bir değişiklik olmaması durumunda, mayıs ayı sonunda iç hat uçuşlarına başlamayı planladıklarını belirtti. 

Pegasus Hava Yolları Uçuşları

Mehmet Tevfik Nane mesajında;

“COVID-19 salgınıyla mücadelemiz kararlılıkla devam ediyor. Bu zorlu günlerin sadece ülkemizi değil tüm dünyayı etkileyen sıra dışı bir dönem olduğunu biliyoruz. Biz de bu belirsizlik döneminde, siz değerli misafirlerimizle yeniden buluşacağımız güzel günler için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Nisan ayı içerisinde toplam 3 yeni uçağımızı teslim aldık. Uçaklarımız sizi dilediğiniz şehirlere uçuracakları günleri sabırsızlıkla bekliyor. İşini tutkuyla yapan, özverili ekiplerimiz de öyle…”

Uçuşlar Ne Zaman Başlayacak?

“Aklınızda havacılıkla ilgili birçok soru olduğunu tahmin edebiliyorum. Bunlardan ilki herhalde uçuşların başlama tarihiyle ilgilidir. Öncelikle şunu içtenlikle söylemek isterim ki uçuşların başlamasını en çok biz istiyoruz. Çünkü sizleri ve gökyüzünü çok özledik. Ancak tekrar uçabilmemiz için birtakım şartların yerine gelmesi ve salgınla ilgili sağlık tablosunun iyileşmesi gerekiyor. Son iki haftadır koronavirüs vaka sayılarında gerileme ve iyileşen hasta sayılarında yükseliş görüyoruz.

Bu sevindirici ve umutlu tablo daha da iyiye giderse, Sağlık Bilim Kurulumuzun tavsiyeleri doğrultusunda Ulaştırma Bakanlığımızın da bu konuda alacağı kararlara bağlı olarak, Mayıs sonu uçuşlarımıza iç hatlarla başlamayı planlıyoruz. Tüm hazırlıklarımızı buna göre yapıyoruz.” ifadelerini kullandı.

 

Pegasus Hava Yolları Uçak Biletleri için bizi arayınız…

Uçak Bileti İşlemleri İçin Tıklayınız.

 

Bir Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.
Bizi Arayın