Oman Air’den İstanbul Çıkışlı Yeni Yıl Fiyatları

4 Ocak 2019
486
Oman Air’den İstanbul Çıkışlı Yeni Yıl Fiyatları

Oman Air’den Müthiş Yeni Yıl Kampanyası

2019 yılının ilk özel fiyatlarını sizlerle paylaşıyor olmaktan mutluluk duyarız. 

Biletler 04 – 10 Ocak 2019 tarihleri arasında satın alınması gerekmekte olup,  10 Ocak 2019 – 31 Ekim 2019 tarihleri arasında kullanılabilir. 
 
Kurallar :
  • Ücretlerimize yakıt ve havalimanı vergileri dahildir. Servis ücreti 20 USD hariçtir.
  • 02-11 yaş arası çocuklar için bilet ücreti, geçerli yetişkin ücretinin %75’i, 0-2 yaş bebekler için ise, geçerli yetişkin ücretinin %10’udur.
  • Özel fiyatlarımızın seyahat dönemi süresince black-out uygulanmamaktadır. (Örn. sömestr ve bayram dönemleri kampanya dahilindedir.)
  • Muscat International Havalimanı’nda transit vize uygulaması bulunmamaktadır.

KIŞ MEVSİMİNDE “YAZ TATİLİ” İÇİN YENİ BİR KEŞİF, UMMAN!

Misafirlerinize doğal güzellikleriyle öne çıkan Körfez’in incisi Umman’ı önermenin tam zamanı.

4 saat 45 dakika mesafedeki Maskat’a Oman Air konforuyla uçup kış aylarında 25-28 °C derece arasındaki sıcaklığın ve yeni kültürü deneyimlemenin keyfini çıkarabilirler.

Balayı çiftlerinden çoçuklu ailelere kadar pek çok zevke hitap eden Umman, özellikle son senelerde deniz tatilini doğa sporları ve kültür gezileri ile birleştirmek isteyen seyahat severlerin gözdesi konumunda.

“Sinbad’ın Masalsı Ülkesi“ olarak bilinen Umman Sultanlığı, çöl safarisi ve yunuslarla yüzme deneyimleri ile Sömestr tatilinde ailelere alternatif programlar sunuyor.

UMMAN’A VİZE ALMAK ÇOK KOLAY!

Kapıda Vize: Türk vatandaşları Umman seyahatlerinde ya da ülkede “stop-over” gerçekleştirmek istediklerinde, kapıda vize imkanından faydalanabilmektedirler. Kapıda vize bilgisine buradan ulaşabilirsiniz.

Seyahat öncesi vize almak isteyen misafirleriniz için aşağıdaki seçenekleri sunabilirsiniz;

E-Vize: Kolay başvuru imkanı ve az evrak (pasaport kopyası, vesikalık fotoğraf ve basvuru formu) ile 24 saat içerisinde 5 OMR (yaklaşık 15 USD) karşılığında 10 günlük Turistik Vize alabilirsiniz. E-Vize için buradan başvuru yapabilirsiniz.

Vize işlemleriniz için bizimle temasa geçiniz…

 

Bir Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.
Bizi Arayın