fbpx
logo
Ligarba Turizm Seyahat Acentası; 1994 yılında İstanbul Harbiye’de kurulmuş 2782 Belge numaralı A grubu seyahat acentasıdır. Ligarba Turizm 2011 yılında IATA'ya üye olmuştur.
20 Yılı aşkın süredir Çin Vizesi konusunda Türkiye'nin uzman seyahat acentasıdır.

Schengen Vizeleri başvurularının yapıldığı yetkili vize başvuru merkezi olan VFS , IDATA , Kosmos , As Vize gibi vize merkezi yetkili acentasıdır.

Uçak Bileti, Otel Rezervasyonları, Yurt dışı Kültür ve Fuar Turları, MICE, Incentive turlar düzenlemektedir.
Ligarba Turizm bir Türk Çin Kültür Derneği kuruluşudur.
+902122917373
info@ligarbatravel.com
Bizi Takip Edin:
0850 888 89 88
Top
 

NİJERYA VİZESİ

Nijerya Hükümeti Türk vatandaşlarından Umumi (bordo) pasaport, Hususi (yeşil) pasaport ve Hizmet (gri) pasaport sahiplerine vize uygulamaktadır. Ancak Diplomatik (siyah) pasaport sahipleri 90 gün süre ile vizeye uygulamasına tabi değillerdir. Nijerya Hükümeti sadece grup gezilerinde turistik vize vermektedir. Bireysel olarak turistik vize verilmemektedir.

NİJERYA VİZE TÜRLERİ
Ticari Nijerya Vizesi
  1. Pasaport : Seyahat tarihinden itibaren en az 6 ay geçerliliği ve en az 2 adet boş sayfası bulunan 10 yıldan eski olmayan pasaport aslı ve fotokopisi.
  2. Fotoğraf : Yakın bir zamanda çekilmiş ve net olan 2 adet vesikalık fotoğraf.
  3. Otel ve Uçak Rezervasyonu : Seyahat tarihlerine uygun otel ve uçak bileti rezervasyonları.
  4. Davetiye : Nijerya ‘daki firma tarafından gönderilmiş şirket davetiyesi. Ayrıca davetiye ile birlikte davetiyeyi imzalayan kişinin kimlik fotokopisi, davet eden firmanın son 3 aylık vergi beyanı ve firmanın sicil kaydı belgeleri sunulmalıdır.
  5. Dilekçe : Şirket antetli kağıdına  yazılmış kaşeli ve imzalı dilekçe.
  6. Türkiye ‘deki Şirketin Evrakları : Ticari sicil gazetesi, vergi levhası, imza sirküleri ve faaliyet belgesi sunulmalıdır.
  7. Kişiye Ait Belgeler : SGK işe giriş bildirgesi, maaş bordrosu ve SGK hizmet dökümü sunulmalıdır.

Üzgünüz, yorum formu kapalı.