fbpx
logo
Ligarba Turizm Seyahat Acentası; 1994 yılında İstanbul Harbiye’de kurulmuş 2782 Belge numaralı A grubu seyahat acentasıdır. Ligarba Turizm 2011 yılında IATA'ya üye olmuştur.
20 Yılı aşkın süredir Çin Vizesi konusunda Türkiye'nin uzman seyahat acentasıdır.

Schengen Vizeleri başvurularının yapıldığı yetkili vize başvuru merkezi olan VFS , IDATA , Kosmos , As Vize gibi vize merkezi yetkili acentasıdır.

Uçak Bileti, Otel Rezervasyonları, Yurt dışı Kültür ve Fuar Turları, MICE, Incentive turlar düzenlemektedir.
Ligarba Turizm bir Türk Çin Kültür Derneği kuruluşudur.
+902122917373
info@ligarbatravel.com
Bizi Takip Edin:
0850 888 89 88
Top
Ligarba Turizm / Duyurular  / Ligarba Turizm, ITB Berlin fuarında…
9 Ara

Ligarba Turizm, ITB Berlin fuarında…

Dünyanın en büyük turizm fuarlarından olan ITB Berlin 2020,4 – 8Mart 2020 tarihleri arasında kapılarını turizm meraklılarına açıyor. Messe Berlin tarafından organize edilen, ITB Berlin,Turizm ve seyahat  sektörlerindeki katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir. 4 – 6 Mart tarihleri arasında sadece turizm profesyonellerine açacak olan fuara, sağlık turizminde son dönemde atağa geçen Ligarba Turizm, Medicef markası ile yer alacak. 

Dünyanın en büyük turizm fuarı olan ITB Berlin’ de oteller, turist kurulları, tur operatörleri, sistem sağlayıcıları, hava yolu şirketleri ve araç kiralama şirketleri bulunmaktadır. Her yıl düzenlenen fuarda, şirketlere endüstri ortaklarıyla buluşmak ve iş yapmak için mükemmel bir fırsat sunmaktadır.

2019 yılında, 181 ülkeden 10 binin üzerinde firma ve organizasyon, 160.000 ziyaretçiye ürünlerini ve hizmetlerini tanıtma imkanına kavuştu. 

ITB BERLİN Tanıtım Videosu:

Leave a Reply:

Bu site; spam mesajları azaltmak için Akismet kullanmaktadır.