fbpx
logo
Ligarba Turizm Seyahat Acentası; 1994 yılında İstanbul Harbiye’de kurulmuş 2782 Belge numaralı A grubu seyahat acentasıdır. Ligarba Turizm 2011 yılında IATA'ya üye olmuştur.
20 Yılı aşkın süredir Çin Vizesi konusunda Türkiye'nin uzman seyahat acentasıdır.

Schengen Vizeleri başvurularının yapıldığı yetkili vize başvuru merkezi olan VFS , IDATA , Kosmos , As Vize gibi vize merkezi yetkili acentasıdır.

Uçak Bileti, Otel Rezervasyonları, Yurt dışı Kültür ve Fuar Turları, MICE, Incentive turlar düzenlemektedir.
Ligarba Turizm bir Türk Çin Kültür Derneği kuruluşudur.
+902122917373
info@ligarbatravel.com
Bizi Takip Edin:
0850 888 89 88
Top
 

İTALYA VİZESİ

İtalya Hükümeti Türk vatandaşlarında Umuma mahsus (bordo) pasaporta vize uygulamaktadır. Ancak Hususi pasaport (yeşil pasaport), Hizmet pasaportu (gri pasaport) ve Diplomatik pasaport (siyah pasaport) sahipleri 180 gün içinde 90 günü aşmamak şartı ile vizeye tabi değillerdir. İtalya Schengen vizesine üye bir ülkedir. İtalya vizesi ile diğer Shengen ülkeleri ziyaret edilebilir. Ancak İtalya’dan vize alarak diğer Schengen ülkelerine gitmek isteyenler öncelikle İtalya ‘ya giriş yapmak zorundalardır. İtalyaya vizesi alarak diğer Schengen ülkelerine direkt giriş yapılamamaktadır.
Vize başvurunuzu seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar yapabilirsiniz. Başvuru esnasında başvuru sahiplerinden parmak izi alınmaktadır. Fakat 12 yaş altı çocukların, fiziksel olarak parmak izi vermeye müsait olmayanların ve resmi davetle seyahat edecek olan hükümet üyelerinin parmak izi zorunluluğu yoktur.

İTALYA TURİSTİK VİZE TÜRLERİ
İşverenler için Turistik İtalya Vizesi
Serbest Meslek Sahipleri için Turistik İtalya Vizesi
Çalışanlar İçin Turistik İtalya Vizesi
Devlet Memurları için Turistik İtalya Vizesi
Emekliler için Turistik İtalya Vizesi
İTALYA TİCARİ VİZE TÜRLERİ
İşverenler için Ticari İtalya Vizesi
Çalışanlar için Ticari İtalya Vizesi
Serbest Meslek Sahipleri için Ticari İtalya Vizesi
İtalya Denizci Vizesi

Üzgünüz, yorum formu kapalı.