logo
Ligarba Turizm 1994 yılında kurulmuş IATA üyesi A grubu seyahat acentasıdır. Çin konsolosluğunun Yetkili vize acentası olan Ligarba Turizm, Tüm dünya vize işlemleri, Çin Vizesi, Uçak Bileti, Otel Rezerbasyonları, Yurtdışı Kültür ve Fuar Turları, MICE, Incentive turlar düzenlemektedir. Türk Çin Kültür Derneği kuruluşudur.
+902122917373
[email protected]

BİZİ TAKİP EDİN:

+90 212 291 73 73
Top
Ligarba Turizm / Duyurular  / Çin Vizesi Uygulamasında Güncelleme
30 Eyl

Çin Vizesi Uygulamasında Güncelleme

Çin Halk Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosluğundan yapılan duyuruya göre; 4 Ekim 2018 tarihinden itibaren geçerli olacak olan yeni kurallara göre:

 1. Daha önce ticari vize ile 3 defa ve üzeri Çin’e giriş çıkış yapmış olan başvuru sahiplerinden resmi belediye davetiyesi talep edilmeyecektir. Çin’deki işbirliği yapmış olduğu firma tarafından gönderilen şirket davet mektubu ve kendi firma evrakları ile başvurularını yapabileceklerdir. Bu şartlarda başvuru yapacakların hazırlamaları gerekli belgeler için tıklayınız… https://ligarbatravel.com/ticari-cin-vizesi-m/#4

2.Daha önce kısıtlı sayıda ve özel durumlar göz önüne alınarak kabul edilen ekspres başvurular tamamen durdurulmuştur. 4 Ekim tarihinden sonra bir sonraki duyuruya kadar EKSPRES vize başvurusu kabul edilmeyecektir. Ticari Çin vizeleri konsolosluk tarafından verilme tarihini takip eden 3 ay içerisinde geçerli olduğundan dolayı, 3 ay içerisinde Çin’e seyahat etmeleri muhtemel kişilerin vize başvurularını son ana bırakmamaları önemle tavsiye edilmektedir. 

Seyahatlerin aksamaması için önemle duyurulur…

Comments:

 • Beytullah orhan
  14 Aralık 2018 at 14:49

  Merhaba ,benim 2 vizem var 1kez giriş yaptım sadece daha evvel ticarii şirketim var alabilirmiyiz vize ,başvuruda bulunursa

  • Ligarba Turizm Vize Servisi
   15 Aralık 2018 at 20:50

   Beytullah bey merhaba

   Ticari Çin vize başvurularında eğer 3 defa giriş çıkışınız varsa Çin’de bağlantınız bulunan şirket üzerinden sağlayacağınız davet yazısı ile vize başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Fakat 3 girişten daha az girişi olanlar ya barkodlu resmi davet mektubu sağlamaları gerekir ya da firma davetiyesi ile başvuru yapılır ve vize başvuru sürecinin 2 – 3 ay kadar sürer. Sizin için bu iki alternatiften farklı bir seçenek bulunmamaktadır.

   Saygılarımızla
   Vize Servisi

Leave a Reply:

Kayıt yapmaya izniniz yok