Çin Vizesi China Southern Airlines Bilet Promosyonu

Çin Vizesi China Southern Airlines Bilet Promosyonu

China Southern Airlines Bileti Al,

Çin Vizesine Servis Ödeme

Ligarba Turizm ve China Southern Airlines
Kaçırılmayacak Uçak Bileti , Çin Vizesi Promosyonu

Ligarba Turizm, Çin’in en büyük hava yolu şirketi olan China Southern Airlines ( Çin Güney Hava Yolları) biletleri içim Çin vize promosyonu başlattı. Promosyon ile Çin’e seyahat edecek kişilerin China Southern Airlines biletlerini Ligarba Turizm üzerinden almaları halinde Çin vizesi işlemlerinde servis ücreti alınmayacaktır.

20 Yılı aşkın süredir Çin pazarında faaliyet gösteren ve Çin vizesi işlemlerinde Türkiye’nin en uzman kuruluşu olan Ligarba Turizm, Çin vizesi işlemlerinizi en kolay şekilde gerçekleştirmektedir. China Southern Airlines ile yapılan promosyon ile Çin vize işlemlerinizde herhangi bir servis ücreti alınmayacak olup, sadece konsolosluk harcı olan 111 USD talep edilecektir.

Promosyon Detayları:

  • Promosyon biletleri 1 Ekim – 31 Ekim 2019 tarihleri arasında satın alınmış olması gerekmektedir.
  • Seyahatin 1 Ekim – 31 Aralık 2019 tarihleri arasında tamamlanmış olması gerekmektedir.
  • Promosyon sadece Ligarba Turizm üzerinden kesilecek olan China Southern Airlines biletleri için geçerli olacaktır.
  • Promosyon Ekonomi Sınıf ve Business sınıf biletlerin hepsi için geçerlidir.
  • Parkur kısıtlaması yoktur. İstanbul çıkışlı bütün China Southern Airlines uçuşları için geçerlidir.
  • Vize işlemleri Ligarba Turizm üzerinden gerçekleştirilecek olup, vize evrakları başvuran tarafından sağlanmak zorundadır.
  • Vize işlemlerinin başvurandan kaynaklı sebeplerden dolayı reddedilmesi durumunda, uçak biletinin iptal, iade veya değişiklik işlemleri, hava yolunun kuralları çerçevesinde yapılacak olup, oluşan maliyet başvuran tarafından karşılanacaktır.

China Southern Airlines Hakkında

SkyTeam’in gururlu bir üyesi olan China Southern Airlines Co., Ltd., hava taşımacılığı hizmetlerinde uzmanlaşmış olan China Southern Air Holding Şirketi’ne doğrudan bağlıdır. Merkezi Guangzhou’da bulunan China Southern Airlines’ın logosu, mavi bir dikey kuyruk yüzgecini özenle süsleyen parlak bir kırmızı kapok bulundurur.

China Southern Airlines, Çin Halk Cumhuriyeti’ndeki en büyük filoya, en gelişmiş rota ağına ve  en büyük yolcu kapasitesine sahip hava yolu şirketidir.

Halen, China Southern Airlines Boeing 787,777,747, 757 ve 737 ve Airbus A380, 330, 321, 320, 319 dahil olmak üzere 750’den fazla yolcu ve kargo uçağını işletmektedir.  IATA verilerine göre, filo büyüklüğü bakımından China Southern Airlines, dünyada hem A380 hem de 787’yi işleten ilk havayolu şirketidir.

China Southern Airlines, tüm Çin’i kapsayan, Asya’ya yayılan ve Avrupa, Amerika, Okyanusya ve Afrika’yı birbirine bağlayan ve uluslararası bir ağ odaklı havayolu şirketidir.

China Southern, dünya çapında 40 ülkede ve bölgede, 224 varış noktasına günlük 2000’den fazla uçuş gerçekleştirmektedir. SkyTeam üye havayolları ile yakın işbirliği sayesinde China Southern’in ağı, 177 ülke ve bölgeye 1062 varış noktasına ulaşmaktadır.

China Southern, 2017 yılında 126 milyondan fazla yolcu taşıdı ve 39 yıl boyunca tüm Çin hava yollarının zirvesinde yer aldı.

China Southern Airlines’ın güvenlik taahhüdü, hem Çin’de hem de tüm dünyada değişmez bir taahhüt olmaya devam etmektedir. 28 Eylül 2012 tarihinde, China Southern Airlines, Çin Sivil Havacılık İdaresi (CAAC) tarafından verilen Elmas Uçuş Güvenliği Ödülü ile ödüllendirildi ve Çin’deki en yüksek güvenlik kayıtlarını koruyan lider Çinli havayolu şirketi oldu.

Ödüllü Hava Yolu Şirketi

China Southern Airlines, 2011 yılında Dört Yıldızlı statüsünü dünyanın en prestijli havayolu performans değerlendirme organizasyonu SKYTRAX’tan aldı. China Southern, 2012 ve 2013’te “FORTUNE China Magazine” Tarafından En Beğenilen 50 Çinli Şirket olarak tanındı. 2014 yılında, China Southern, 2014 yılında Global Finance Magazine, China tarafından Çin Yıldızları Ödülü’nü kazandı. China Southern, 2015 yılında, 15. Uluslararası Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik Fuarı tarafından Çin’in En İyi 100 Değerli Marka İşletme Ödülü ve Altın Pegasus Ödülü olan TTG tarafından Airbus Excellent “Çin’deki En İyi Havayolu” ile Mükemmel A330 Operatörü olarak ödüllendirildi. 2016 yılında China Southern, “FORTUNE China Magazine” tarafından nakliye sektöründeki 1 numaralı firma olarak Çin’deki ilk 500 şirket arasında yer aldı. 2017 yılında China Southern, uluslararası bir uluslararası danışmanlık olan Brand Finance tarafından Çin’de 1., dünyada 6. sırada olan en değerli havayolu markaları arasında seçildi.

Bir Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.