Çin Transit Vizesi (G) | 2024

Çin Transit Vizesi (G) İşlemleri

Değerli ziyaretçimiz; Çin Transit Vizesi vize işlemleri sayfamıza hoş geldiniz. Sayfamızda, Çin Transit Vizesi (G) işlemleri (Çin transit vize ücretleri, vize işlem süresi, başvuru formu, Çin transit vizesi gerekli evraklar, Çin transit vizesi fotoğraf özellikleri, Çin transit vizesi davetiyesi) hakkında her türlü detaylı bilgiye sahip olabileceksiniz.

Çin vize türleri hakkında merak ettiğiniz hemen her konuda Ligarba Turizm Çin vize ekibimize danışabilir, vize başvuru sürecinizi sorunsuz tamamlayabilirsiniz.

Sıkça sorulan sorular

Çin Konsolosluğunun yetkilendirdiği turizm seyahat acenteleri aracılığı ile vize başvurunuzu kolayca halledebilirsiniz. Ligarba Turizm acentemiz Çin Vizeleri konusunda yetkili seyahat acentesidir. Çin Konsolosluğunun transit vize için belirttiği evraklar hazırlandıktan sonra iletmeniz gerekir. Gerekli işlemleri tamamlayarak başvurunuzu yapmış oluruz.

Çin üzerinden 3. başka bir ülkeye geçiş yapmak için alınması gereken vize türü Çin Transit Vizesidir. Hazırlamış olduğunuz evraklarda herhangi bir sorun yoksa ortalama 7 iş günü içerisinde sonuçlanacaktır. Transit vize başvurusu Çin Konsolosluğunun yoğunluğuna bağlı olarak Transit vizenin sonuçlanma süresi uzayabilmektedir.

Bir Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.
Bizi Arayın