Çin İstanbul Başkonsolosluğu Vize Yetki Bölgesi Genişletildi.

19 Ekim 2015
530
Çin İstanbul Başkonsolosluğu Vize Yetki Bölgesi Genişletildi.

Çin Halk Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosluğu, Eylül 2015’de resmi açılışı yapılan Çin Halk Cumhuriyeti İzmir Konsolosluğunun görev bölgesi olan; İzmir, Aydın, Muğla, Isparta, Burdur, Denizli, Uşak ve Antalya illerinden yapılacak olan Çin vizesi başvurularını yetkili acenta üzerinden kabul edeceğini bildirdi. Böylece; Çin konsolosluğunun yetkili acentası olan Ligarba Turizm bu şehirlerden yapılacak olan başvuruları kabul ederek, İstanbul Başkonsolosluğu üzerinden vize işlemlerini tamamlayacaktır.

Daha önce Pazartesi – Çarşamba ve Cuma günleri yapılan vize başvuruları, bundan sonra 7 İŞ GÜNÜ‘nde sonuçlanacaktır. Örneğin, Pazartesi günü konsolosluğa yapmış olduğumuz başvuru, bir sonraki hafta Salı günü sonuçlanacaktır.

Çin İstanbul Konsolosluğu üzerinden başvuru yapacak iller:

İstanbul, Tekirdağ, Edirne, Kırklareli, Yalova, Kocaeli, Bursa, Balıkesir, Çanakkale, Manisa, İzmir, Aydın, Muğla, Isparta, Burdur, Denizli, Uşak ve Antalya

İstanbul’un yetki bölgesi dışında kalan diğer illerden yapılacak Çin Vize başvuru işlemlerini; acentamız, eskisi gibi Ankara Çin Büyükelçiliği üzerinden tamamlayarak, tarafınıza teslim edilecektir.

Bir Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.
Bizi Arayın