Ligarba TravelLigarba Travel
Forgot password?

DÜNYANIN NERESİNE GİTMEK İSTERSENİZ İSTEYİN

UÇAK BİLETİNİZİ...

VİZE İŞLEMLERİNİZİ...

OTEL REZERVASYONLARINIZI...

LİGARBA TURİZM ayrıcalığı ile

yaptırabilirsiniz...

LİGARBA TURİZM

Çin Halk Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosluğu

YETKİLİ VİZE ACENTASIDIR

VISA APPLICATION

imageframe-image

Çin Halk Cumhuriyeti, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından vize talep etmektedir. Çin Halk Cumhuriyeti Yetkili Vize Acentası olan acentamız üzerinden vize başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Çin Vizesi için gerekli evraklar için tıklayınız…

TURKEY TOURS

imageframe-image

Çin Turizminde uzman kuruluş olan Ligarba Turizm, Çin’e yapmayı planladığınız, ticari, turistik, eğitim vb. her türlü seyahatlerde sizlere paket alternatifleri sunmaktadır. Ligarba Turizm ayrıcalığını yaşayın…

HOTEL RESERVATIONS

imageframe-image

Dünyanın neresine seyahat edecek olursanız olun, Ligarba Turizm’in sizin için sunacağı otel seçenekleri mutlaka mevcuttur. Acentamız sizin seyahat amacınıza en uygun oteli sunarken, aynı zamanda en ekonomik seçenekleri de sağlamayı amaçlar.

AIR TICKETS

imageframe-image

IATA üyesi seyahat acentamız üzerinden dünyanın her yerine, bütün havayollarının en ekonomik uçak biletlerini alabilirsiniz. Ayrıca; Çin’de bulunan acentamız sayesinde Çin İç Hat uçak biletlerini de en uygun fiyatlar ile temin edebilirsiniz.

TRANSFER SERVICES

imageframe-image

Yurtiçi ve yurtdışı seyahatlerinizde ihtiyaç duyacağınız her segmentte araç şoförlü olarak temin edilmektedir. Ligarba Turizm, yurtiçinde kendi araçları ile de hizmetinizdedir.

GUIDE AND TRANSLATION

imageframe-image

Seyahatlerinizde maksimum verimi sağlayabilmeniz için olmazsa olmazlardan olan Tur Rehberleri ve Tercümanlarını acentamızdan sağlayabilirsiniz. Ayrıca; yazılı ve sözlü tercüme hizmetleri için de acentamız ile temasa geçebilirsiniz.

CHINESE VISA APPLICATION

ligarba_turizm_cin_vizesi_yetkili_acentasi-300x180

ligarba_online_vize

Fallback or ‘alternate’ content goes here. This content will only be visible if the SWF fails to load.

Ligarba Travel Size Dünyayı Dolaştırır!

   

 

There are many variations of passages of Lorem Ipsum available, but the majority have suffered alteration in some form, by injected humour, or randomised words which don’t look even slightly believable. If you are going to use a passage of Lorem Ipsum, you need to be sure there isn’t anything embarrassing hidden in the middle of text. All the Lorem Ipsum generators on the Internet tend to repeat predefined chunks as necessary

promo box image1
[/vc_column][/vc_row]

ligarba_turizm_cin_vizesi

Çin Vizesini tanıyalım.

Çin seyahatiniz için almış olduğunuz vizeyi tanımanız; üzerindeki bilgileri doğru şekilde anlamanız, yapacağınız seyahatinizi sorunsuz olarak tamamlamanız açısından çok önemlidir.

DETAYLI BİLGİ

ligarba_turizm_cin_sehir_rehberi

Çin Şehir Rehberi

Çin’in önemli şehirlerinin gezilecek mekanlarını, otellerini, müzelerini,restaurantlarını, alışveriş yapabileceğiniz mekanları ve ilginizi çekebilecek yerlerini bulabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ

Çin Vizesi Sık Sorulan Sorular

Çin Vize başvurusu nasıl yapılmalıdır? Çin Vize Ücreti ne kadardır? Hangi tür Çin Vizesi başvurusunda bulunmalıyım? Çin Vizesi işlemleri hakkında merak ettiğiniz herşey burada…

DETAYLI BİLGİ

ligarba_turizm_fuar_turlari

Çin Fuarları

Çin’de düzenlenen sektörel ve genel fuarların detaylarını, fuarda sergilenen sektörleri, tarihlerini ve fuar paketlerini bulabilirsiniz. Ayrıca, sizin talebinize göre fuar turu da organize edilebilir.

DETAYLI BİLGİ