Ligarba TurizmLigarba Turizm
Forgot password?

TUR KATEGORİLERİ

KÜLTÜR TURLARI

imageframe-image

Kültür Turlarımız:  Çin’e düzenlediğimiz kültür turlarımız ile 5 bin yıllık tarihe bir yolculuk yapma imkanına sahip olacak, Çin’in gizemli güzelliklerini keşfederek, tarihin içine doğru inanılmaz bir seyahat yapacaksınız.

GÜNÜBİRLİK TURLAR

imageframe-image

Günübirlik Turlarımız:  Toplantı, konferans, iş vb. seyahatlerinizde kendinize ayıracağınız bir günlük zaman ile seyahatinizi eğlenceli hale getirmek elinizde. Ekibimiz sizi otelinizden alıp tur sonunda otelinize bırakacaktır.

FUAR TURLARI

imageframe-image

Fuar Turlarımız:  Çin’de düzenlenen genel ve sektörel fuarlara düzenlemiş olduğumuz turlar ile, sektörünüz ile ilgili yenilikleri görme, iş potansiyelinizi artırma imkanına sahip olacaksınız.

İŞ GEZİLERİ

imageframe-image

İş Görüşmeleri , Bayi Toplantıları:  Çin’e yapacağınız ticari görüşme seyahatleri, bayi toplantıları gibi seyahatlerde ihtiyaç duyulan toplantı organizasyonları, rehberlik ve tercümanlık hizmetlerinde Ligarba Turizm her zaman yanınızdadır.

SİZE ÖZEL TURLAR

imageframe-image

Size Özel Turlar, Balayı Turları:  Sadece size özel, baş başa, sakin ve unutulmaz anılar yaşayacağınız turunuzu organize edelim. Stresli ve koşturmaca ile geçen düğün yorgunluğunuzu, düzenleyeceğimiz unutulmayacak bir Balayı Turu ile atın…

DOĞA ve MACERA TURLARI

imageframe-image

Doğa ve Macera Turları:  Macera hayat tarzınız ise bu turlar tam size göre… Su altı dalış turlarından, Safari turlarına, Tırmanma Turlarından, Doğa yürüyüşlerine kadar talep edeceğiniz her türlü turu sizin için organize ediyoruz.

Share on FacebookShare on Google+Share on TumblrTweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestShare on StumbleUponShare on VK