Ligarba TurizmLigarba Turizm
Forgot password?

Hakkımızda

imageframe-image

Ligarba Turizm Seyahat Acentası

Ligarba Turizm Seyahat Acentası; 1994 yılında İstanbul Harbiye’de kurulmuş 2782 Belge numaralı A grubu seyahat acentasıdır. Ligarba Turizm 2011 yılında IATA ( Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği)’ne üye olmuştur.

Ligarba Turizm; Yurt Dışı ve Yurt İçi Uçak Biletleri; Yurtdışı Kültür – Fuar – Eğitim turları ; Dünyanın her ülkesine Otel Rezervasyonları ve Vize İşlemleri gibi pekçok alanda hizmet vermektedir. Ayrıca; Çin’e seyahat eden misafirlerimiz Pekin’de bulunan ofisimiz sayesinde Çin’de bulundukları süre içerisinde ihtiyaç duyabilecekleri her türlü hizmet için, zaman farkını düşünmeden irtibata geçebilir ve hizmet alma imkanına sahip olabilirler.

Vize İşlemleri / Çin Konsolosluğu Yetkili Çin Vizesi Acentası

Ligarba Turizm, Çin Halk Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosluğu tarafından Çin Vizesi Yetkili Acentası olarak atanmıştır. 15 yılı aşkın Çin pazar tecrübesi olan acentamız vasıtası ile en hızlı şekilde Çin Vizesi işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Dünyanın neresine seyahat edecek olursanız olun, Ligarba Turizm olarak vize işlemlerinizi en titiz şekilde takip edip, seyahatiniz için gereken vizenin alınması hususunda yardımcı olunmaktadır.

imageframe-image
imageframe-image

Ligarba Turizm IATA Üyesidir…

Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği ( IATA) üyesi olan Ligarba Turizm üzerinden, bütün havayollarının ( tarifeli uçuşlar ve charter uçuşları) biletlerini en uygun şartlarda temin edebilirsiniz.

Tecrübeli bilet satış personellerimiz, yapacağınız seyahate en uygun uçuş parkuru, havayolu şirketi ve en uygun fiyatı yakalamanız hususunda sizlere yardımcı olacaktır. Uçak biletini satın alırken dikkat edilmesi gereken kurallar ile ilgili olarak sizleri yönlendirerek, seyahatiniz esnasında karşınıza çıkması muhtemel sıkıntıları minimuma inmesine yardımcı olunmaktadır.

Çin, Pekin’de bulunan ofisimiz sayesinde Çin’e yapacağınız seyahatlerinizde de ihtiyaç duyacağınız iç hat uçuşlarını, Çin’deymiş gibi uygun fiyatlara temin edebilir, yüksek liste fiyatlarını ödemek zorunda kalmazsınız.

Incoming Grupları, VIP Heyetler, Incentive – MICE

Çin Halk Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosluğu’nun yetkili seyahat acentası olan Ligarba Turizm, 1999 yılından bu yana Çin’den Türkiye’yi ziyaret eden devlet adamlarının gruplarına; Türkiye’de bulundukları süre içerisinde ihtiyaç duydukları her türlü yer hizmetleri sağlanmıştır ve sağlanmaya devam edilmektedir.Bugüne kadar pek çok önemli devlet adamının organizasyonu acentamız tarafından başarı ile gerçekleştirilmiştir. Çin Halk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı XI Jinping, Dönemin Çin Başbakanı WEN Jiabao; Çin Ulusal Siyasi Danışma Konseyi Başkanı Jia Qinglin ; Çin Ulusal Siyasi Danışma Konseyi Başkan Yardımcısı Zhang Meiying ; Çin Emniyet Bakanı Meng Jianzhu ; Çin Komünist Partisi Merkezi Komitesi Disiplin Denetim Başkan Yardımsısı He Yong bu heyetlerden bazılarıdır.

Incoming alanında uzman Çinli personellerimiz ile Çin’den turistik, ticari, toplantı amaçlı gelen misafirlere hizmet verilmektedir. Acentamız bünyesinde bulunan tasarım ekibi sayesinde; gelen heyetlerin yapacağı toplantılarda backdrop, banner tasarımları kendi bünyemizde yapılmakta olup, yoğun toplantı-iş görüşmelerine misafirlerimizin daha geniş zaman ayırması sağlanmaktadır.Yurtdışı Turları ( Kültür Turları , Fuar Turları , Incentive Turlar, Bayi Toplantıları ve Öğrenci Grupları)

Ligarba Turizm Outgoing departmanı başlıca Çin Halk Cumhuriyeti olmak üzere; Kültür Turları,Fuar Turları, Öğrenci grupları, MICE ve Incentive turları düzenlemektedir. Uzun yıllardan bu yana Çin’in Guangzhou şehrinde Ekim ve Nisan aylarında yılda iki defa düzenlenen Çin İthal İhraç Malları Fuarı ( Kanton Fuarı)’na turlar düzenlenmektedir. Bu fuarın yanısıra, Çin’in çeşitli yerlerinde düzenlenen fuarlara grup veya münferit turlar düzenlenmektedir. Bu fuarları ziyaret eden işadamlarına bulundukları şehirlerde Türkçe – Çince tercüman da sağlayarak fuar ziyaretlerinin daha verimli hale getirilmesi amaçlanmasıdır.

Bugüne kadar pek çok kültür ve eğitim amaçlı turlar düzenlenmiş olup, maksimum müşteri memnuniyeti sağlanmıştır. Çin’in hemen her bölgesinde işbirliği içerisinde olduğumuz Çinli ve Türk iş ortaklarımız sayesinde; ihtiyaç duyulan her tür hizmet en kısa zamanda ve etkili şekilde sağlanmaktadır.

Diğer Hizmetlerimiz

Incoming ve Outgoing Turları

Ligarba Turizm, Incoming ve Outgoing departmanları; Yurt İçi ve Yurt Dışında ihtiyacınız olan her türlü seyahati sizin için organize edecektir. Bizimle temasa geçin…

Çin’in neresinde olursa olsun; gerek sergileyici, gerek ziyaretçi firma olarak, fuar katılımlarınız organize edilmektedir.

Yurtdışına yapacağınız seyahatler veya vize başvuruları için gerekli olan Seyahat Sigortanızı acentamız üzerinden yaptırabilirsiniz.

Kuruluşlarımız

tab-image

Türk – Çin Kültür Derneği

Ligarba Turizm’in yan kuruluşu olan Türk – Çin Kültür Derneği; 2002 yılından bu yana Türkiye’de başta dil hizmetleri olmak üzere pek çok kültürel faaliyetlerde bulunmaktadır.

Türk – Çin Kültür Derneği’nin faaliyetleri hakkında daha detaylı bilgi almak için linkte tıklayınız. wwww.cinkultur.com

tab-image

Ligarba Turizm Pekin Ofisi

Türkiye’den Çin’e seyahat eden müşterilerimizin yerinde hizmet alması amacı ile 2013 yılında açılan Pekin ofisimiz; iki ülke arasındaki zaman farkını ortadan kaldırarak, daha verimli ziyaretler yapılmasını sağlamıştır.

Ayrıca; Çin’den Türkiye’yi gerek kültürel gerekse ticari anlamda ziyaret etmek isteyenlere hizmet verilerek, iki ülke arasında tam anlamı ile bir köprü vazifesi görmektedir.

tab-image

Çin Kültür Merkezi

Türkiye’nin ilk Çince öğretim programını hazırlayan Çin Kültür Merkezi, 2002 yılından bu yana Çince öğrenmek isteyen binlerce kişiye Çince eğitimi vermiştir. Çin Kültür Merkezi Çince kurslarının yanı sıra; Çince – Türkçe – İngilizce dilleri arasında Yeminli Tercüme Hizmetleri, Sözlü Tercümanlık Hizmetleri, Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı gibi pek çok dil ve kültür hizmetleri vermektedir.

Çince Kurslarımız ile ilgili detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız…

person-photo

IATA Belgesi88-2 1620 3

Seyahat Acentamız; IATA üyesi olup, dünyanın her yerine uçak bileti kesme yetkisine sahiptir.

person-photo

Çin VizesiYetki Belgesi

Seyahat Acentamız; Çin Halk Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosluğu Yetkili Vize acentasıdır.

Share on FacebookShare on Google+Share on TumblrTweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestShare on StumbleUponShare on VK