Ligarba TurizmLigarba Turizm
Forgot password?

VİZE İŞLEMLERİ

imageframe-image

Ligarba Turizm; dünyanın neresine gitmek isterseniz isteyin; seyahatinizin anahtarı olan vizenizi en hızlı şekilde temin etmenizi sağlar. Uzman vize danışman kadromuz vize işlemleriniz ile ilgilenirken, siz yoğun iş temponuzdan geri kalmazsınız.

YURTDIŞI TURLARI

imageframe-image

Çin Turizminde uzman kuruluş olan Ligarba Turizm, Çin’e yapmayı planladığınız, ticari, turistik, eğitim vb. her türlü seyahatlerde sizlere paket alternatifleri sunmaktadır. Ligarba Turizm ayrıcalığını yaşayın…

OTEL REZERVASYON

imageframe-image

Dünyanın neresine seyahat edecek olursanız olun, Ligarba Turizm’in sizin için sunacağı otel seçenekleri mutlaka mevcuttur. Acentamız sizin seyahat amacınıza en uygun oteli sunarken, aynı zamanda en ekonomik seçenekleri de sağlamayı amaçlar.

UÇAK BİLETİ

imageframe-image

IATA üyesi seyahat acentamız üzerinden dünyanın her yerine, bütün havayollarının en ekonomik uçak biletlerini alabilirsiniz. Ayrıca; Çin’de bulunan acentamız sayesinde Çin İç Hat uçak biletlerini de en uygun fiyatlar ile temin edebilirsiniz.

ARAÇ KİRALAMA

imageframe-image

Yurtiçi ve yurtdışı seyahatlerinizde ihtiyaç duyacağınız her segmentte araç şoförlü olarak temin edilmektedir. Ligarba Turizm, yurtiçinde kendi araçları ile de hizmetinizdedir.

REHBERLİK HİZMETLERİ

imageframe-image

Seyahatlerinizde maksimum verimi sağlayabilmeniz için olmazsa olmazlardan olan Tur Rehberleri ve Tercümanlarını acentamızdan sağlayabilirsiniz. Ayrıca; yazılı ve sözlü tercüme hizmetleri için de acentamız ile temasa geçebilirsiniz.

ÇİN VİZESİ YETKİLİ ACENTASI

ligarba_turizm_cin_vizesi_yetkili_acentasi

ONLINE VİZE TAKİP SİSTEMİ

ligarba_turizm_online_vize_takip_sistemi

ligarba_turizm_onemli_duyurular_4

cin_kultur_isminizin_cincesi-300x273

ligarba_turizm_cin_vizesi

Çin Vizesini tanıyalım.

Çin seyahatiniz için almış olduğunuz vizeyi tanımanız; üzerindeki bilgileri doğru şekilde anlamanız, yapacağınız seyahatinizi sorunsuz olarak tamamlamanız açısından çok önemlidir.

DETAYLI BİLGİ

ligarba_turizm_cin_sehir_rehberi

Çin Şehir Rehberi

Çin’in önemli şehirlerinin gezilecek mekanlarını, otellerini, müzelerini,restaurantlarını, alışveriş yapabileceğiniz mekanları ve ilginizi çekebilecek yerlerini bulabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ

Çin Vizesi Sık Sorulan Sorular

Çin Vize başvurusu nasıl yapılmalıdır? Çin Vize Ücreti ne kadardır? Hangi tür Çin Vizesi başvurusunda bulunmalıyım? Çin Vizesi işlemleri hakkında merak ettiğiniz herşey burada…

DETAYLI BİLGİ

ligarba_turizm_fuar_turlari

Çin Fuarları

Çin’de düzenlenen sektörel ve genel fuarların detaylarını, fuarda sergilenen sektörleri, tarihlerini ve fuar paketlerini bulabilirsiniz. Ayrıca, sizin talebinize göre fuar turu da organize edilebilir.

DETAYLI BİLGİ