logo
Ligarba Turizm 1994 yılında kurulmuş IATA üyesi A grubu seyahat acentasıdır. Çin konsolosluğunun Yetkili vize acentası olan Ligarba Turizm, Tüm dünya vize işlemleri, Çin Vizesi, Uçak Bileti, Otel Rezerbasyonları, Yurtdışı Kültür ve Fuar Turları, MICE, Incentive turlar düzenlemektedir. Türk Çin Kültür Derneği kuruluşudur.
+902122917373
info@ligarbatravel.com

BİZİ TAKİP EDİN:

+90 212 291 73 73
Top
Ligarba Turizm / Tur Listesi

Uzak doğunun en büyük fuarı olan Kanton Fuarı 1957 yılından bu yana Ekim ve Nisan aylarında olmak üzere yılda iki defa düzenlenmektedir.

Çin’e başkentlik yapmış en önemli şehirlerini ziyaret edebileceğiniz, Yangzte Nehri üzerinde harika bir tur deneyimi yaşayabileceğiniz bir tur sizleri bekliyor.

Orta Avrupa'nın en güzel başkentlerinden olan Prag; mutlaka görülmesi gereken şehirlerin başında gelmektedir.

Kendinizi evinizde hissedecek kadar aynı olan, bir hafta sonu kaçamağı kadar yakın Bosna Hersek turunu kaçırmayın...

Çin'in en gizemli 4 şehri olan Pekin, Şanghay, Xian ve Suzhou'yu ziyaret edecek; gerçek Çin'i keşfedeceksiniz.

Gençler Kore hayaliniz gerçek oluyor... Dünyaca ünlü K-POP starlarının gezdiği caddelerde gezecek ve alış veriş yapabileceksiniz. Seul'un güzelliklerini keşfedip, Busan ve Jejü adasında unutamayacağınız bir deneyim yaşayacaksınız.

Batı Dünyası Uygarlığının Beşiği , ATİNA Adını savaşçı bilgelik tanrıçası Athena’dan alan uygar dünyanın demokrasi ve özgürlüğünü sembolize eden,batı dünyası uygarlığının da beşiği olarak nitelendirilen Helenistik kültürün etkileri altındaki batı dünyasının sanat sembolü,muhteşem tarihi, olağanüstü tarihi yapıları, tavernaları, müziği, yemeği ve eğlencesi ile büyüleyici şehir […]

459$ 359$ / Kişi Başı
2 Gece - 3 Gün

YÜZEN ÇARŞI TURU 1400 BAHT (02-12 YAŞ 1100 BAHT)   Egzotik Uzakdoğu’yu yaşayabileceğimiz ve Bangkok’a gelen her ziyaretçinin mutlaka görmesi gereken bir yerdir. Bangkok’un dışına çıkarak yaklaşık 1.5 saat uzaklıkta bulunan Yüzen Çarşı turumuza uzun kuyruklu, tay stili botlarla başlıyoruz. Suni kanallarda yapacağımız yolculuğun ardından […]

endulus turu

5 Gün
15 Yaş+
Kayıt yapmaya izniniz yok