fbpx
logo
Ligarba Turizm Seyahat Acentası; 1994 yılında İstanbul Harbiye’de kurulmuş 2782 Belge numaralı A grubu seyahat acentasıdır. Ligarba Turizm 2011 yılında IATA'ya üye olmuştur.
20 Yılı aşkın süredir Çin Vizesi konusunda Türkiye'nin uzman seyahat acentasıdır.

Schengen Vizeleri başvurularının yapıldığı yetkili vize başvuru merkezi olan VFS , IDATA , Kosmos , As Vize gibi vize merkezi yetkili acentasıdır.

Uçak Bileti, Otel Rezervasyonları, Yurt dışı Kültür ve Fuar Turları, MICE, Incentive turlar düzenlemektedir.
Ligarba Turizm bir Türk Çin Kültür Derneği kuruluşudur.
+902122917373
info@ligarbatravel.com
Bizi Takip Edin:
0850 888 89 88
Top
 

Transfer Hizmetleri

Yurt içi ve yurt dışında ihtiyaç duyacağınız her segmentteki araçlar ile hizmetinizdeyiz. Tek kişilik karşılama hizmetlerinden; yüzlerce kişilik gruplara kadar hizmet veren acentamız, bugüne kadar karşılamış olduğu devlet başkanı heyetlerinde zırhlı araçtan, VIP sedan araçlara, otobüslerden, minibüs ve midibüslere kadar her standartta araçlarla e üst seviyede kusursuz hizmet vermiştir. Heyetlerin taleplerine bağlı olarak, yabancı dil bilen şoförler de sağlanmaktadır. Transfer hizmetleri, havalimanı tarnsferleri, Şehir Turları, Şehirlerarası Turlar ve Anadolu turları ihtiyaçlarınızda en yeni ve temiz araçlarla en konforlu seyahati tercih edin.

Ayrıca, Çin’de ihtiyaç duyabileceğiniz araç ihtiyaçlarınızda da yanınızdayız. Pekin’de bulunan şubemiz ile Çin’in her yerinde tur, rehber ve araç ihtiyaçlarınıza cevap vermekteyiz.

Dünyanın neresine seyahat ederseniz edin, hava alanı, otel transferlerinizde, veya günlük tur ve araç ihtiyaçlarınızda da hizmet alabilirsiniz.

Hizmet Verdiğimiz Araç Türleri

Üzgünüz, yorum formu kapalı.